Exxen

Biggie

Özel Üye
ya acun kaz gelecek yerden tavuğu esirgemez ama çok kötü ya aısdjkas

he muhtemelen türküye adına da yeni bir dönem başlangıcı olacak.

Karantina

Gümüş Üye
Acunn medyanın dijital içerik platformu şuan ki durumu ne olursa olsun (içerik , reklam, tasarım vs) çok daha iyi olacağına hiç şüphem yok , yarının büyük adımları için iyi bir başlangıç..

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Kolpa icerik

Raison Detre

Altın Üye
Acunn medyanın dijital içerik platformu şuan ki durumu ne olursa olsun (içerik , reklam, tasarım vs) çok daha iyi olacağına hiç şüphem yok , yarının büyük adımları için iyi bir başlangıç..

900 milyon dolarla çok şey yapılırdı be kardeşim, cyberpunk vakasına benzettim biraz, zamanla düzelir elbet ama içerikler ne olacak ?

Derken kardeşim ?

scope

Bronz Üye
@Bel far niente Ted Lasso cok guzel dizi izledim

900 Milyon TL diye biliyordum paranin cogu icerige verilmis belli ki web site ve mobil/tablet uygulama ile hic ilgilenilmemis kimse Acun ilicali gelsin bunlarla ilgilensin demiyo ama isi verdigi kisilerin ilgilenmesi gerekirdi cok sacma sapan isler yapilmis

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
900 milyon dolarla çok şey yapılırdı be kardeşim, cyberpunk vakasına benzettim biraz, zamanla düzelir elbet ama içerikler ne olacak ?

Derken kardeşim ?
Acun medya yani hep kolpa içerikler diyorum dostum

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
böyle bir lansman , sonuç sihirli annem ve enes batur. Haklısın kardeşim

İşin içinde acun varsa zaten bu kitleye herşey reva , sonsuza dek survivor izlesinler abi...
Adamı zerre sevmem ama çok zeki erif. Bu millet böyle içerik hakediyor zaten.

Raison Detre

Altın Üye
İşin içinde acun varsa zaten bu kitleye herşey reva , sonsuza dek survivor izlesinler abi...
Adamı zerre sevmem ama çok zeki erif. Bu millet böyle içerik hakediyor zaten.

Zekası toplumu analizinden belli zaten söylediğin gibi, bizim insanımız gerek maddi gerek manevi suistimale bayılıyor.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Zekası toplumu analizinden belli zaten söylediğin gibi, bizim insanımız gerek maddi gerek manevi suistimale bayılıyor.
İnsanlar tv karşısında yanlızca vakit öldürmek için oturup boş içerikler ile vakit öldürmeyi sevdiği sürece bu böyle gidicek. Elbette her zaman röpteşambır giyip jack daniels yudumlayarak V for Vendetta izlesinler demiyorum arada boş içerikte lazım ama. Ne biliyim ya...
Biraz da acunun yurt dışından format satıl aldıgını bilmek seni onun içeriklerinden uzak tutuyor. 6 sene önce gördüğüm master chef şimdi yeni ve kendi keşfetmiş şekil de insanlara servis ediliyor. Millet de "ohaaa adam yapıooo ya" diye hype lanıyor...

bkz:

bkz:

Raison Detre

Altın Üye
İnsanlar tv karşısında yanlızca vakit öldürmek için oturup boş içerikler ile vakit öldürmeyi sevdiği sürece bu böyle gidicek. Elbette her zaman röpteşambır giyip jack daniels yudumlayarak V for Vendetta izlesinler demiyorum arada boş içerikte lazım ama. Ne biliyim ya...
Biraz da acunun yurt dışından format satıl aldıgını bilmek seni onun içeriklerinden uzak tutuyor. 6 sene önce gördüğüm master chef şimdi yeni ve kendi keşfetmiş şekil de insanlara servis ediliyor. Millet de "ohaaa adam yapıooo ya" diye hype lanıyor...

bkz:

bkz:

Doğru. Şarkı paylaşacağım seninle

Sen seversin gibime geldi, öyle olmayabilirde

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Doğru. Şarkı paylaşacağım seninle

Sen seversin gibime geldi, öyle olmayabilirde

Klibin başında konuşan david icke`ın bir kitabını okumuştum yıllar evvel daha sonra bu klibe rastlamıştım. Güzel klip zaten çoğu söz david icke`ın komplo teorilerinden. Vinnie paz sağlamdır ya ben de şu parçasını atıyım.

feveran

haz.
Gibi dışında tek izlenecek şey olmaması

Üst Alt