Ev işinden anlamıyorum diyen erkek ..

Tupac

Gümüş Üye
E
evet : ) yakismior die bisi yok ..

anlamamazliktan gelme var : )

Benim arki grubumdan bir erkek arki anlatiordu ..

Beraber kaldigi sevgilisine, sürekli anlamiorum bir daha anlatsana diye daraltinca sevgilisi ay aman birak ben yaparim diyormus : )))
Taktige bakar misin?
Ee bunu tüm erkekler yapıyor. Wp gruplarında verilen akıl bu jxjzj

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Aptal değilse yapar @Cherry ciğim. Bir insan kendini doyurabilmeyi nasıl başaramaz ki? Bana çok mantıksız geliyor. Eğer yapmıyorsa keyfi bozulmasın diye bilerek yapamam diyordur. Deveyi hendekten atlatmayacak sonuçta... Çok muazzam zor tarifler beklenmiyor, eline bıçak alıp soğanın üzerine dokunacak ve soğan bölünmüş olacak, bunu yapamıyorsa embesildir kesinlikle.
Diğer bir ihtimal olarak, yanındaki kadına değer vermiyor, onun mutfakta harcayacağı zamanı, kendine konfor ve kafa dinleme olarak ayırıyordur.

Bunların örneklerini görüyoruz, çok zorluk çıkaran hayatı zindan eden erkek, başka bir kadınla gayet mülayim, anlayışlı ve geçim ehli adam haline dönüşebiliyor.

Cherry

Platin Üye
Aptal değilse yapar @Cherry ciğim. Bir insan kendini doyurabilmeyi nasıl başaramaz ki? Bana çok mantıksız geliyor. Eğer yapmıyorsa keyfi bozulmasın diye bilerek yapamam diyordur. Deveyi hendekten atlatmayacak sonuçta... Çok muazzam zor tarifler beklenmiyor, eline bıçak alıp soğanın üzerine dokunacak ve soğan bölünmüş olacak, bunu yapamıyorsa embesildir kesinlikle.
Diğer bir ihtimal olarak, yanındaki kadına değer vermiyor, onun mutfakta harcayacağı zamanı, kendine konfor ve kafa dinleme olarak ayırıyordur.

Bunların örneklerini görüyoruz, çok zorluk çıkaran hayatı zindan eden erkek, başka bir kadınla gayet mülayim, anlayışlı ve geçim ehli adam haline dönüşebiliyor.

iste aynen bu @Chen `cigim..

Misal ben hastalandigimda Bana bir corba yapamayacak adam ( sirf tembelliginden, ögrenmek istemediginden vs vs ) ..
Bana nasil bakabilir ki ?

Hic bilmiorsa deneyebilir, yavas yavas level atlar .. Ben beklerim .

Cherry

Platin Üye
Corte a vista do corpo dos homens sexy na cozinha. cara de pé na mesa e  misture o leite com flocos de milho. jovem alegre olhar para ele e sorrir.  ela segura

yüzümüz Güller acmasin mi : ) @Chen @Vera

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
iste aynen bu @Chen `cigim..

Misal ben hastalandigimda Bana bir corba yapamayacak adam ( sirf tembelliginden, ögrenmek istemediginden vs vs ) ..
Bana nasil bakabilir ki ?

Hic bilmiorsa deneyebilir, yavas yavas level atlar .. Ben beklerim .

Annesinin korumasından çıkıp, karısının eteği altına sığınmış küçük sincaplar gibi jfjxxj gerçi onlar bile ne çalışkan durmadan yiyecek stokluyor

Hiçbir işe yaramayan insanlar, bu dünyada devranını nasıl döndürüyor anlamıyorum. İşini başkasına yıkan, sorumluluk almayan, görevden kaçan, eline aldığı bir işi beceremeyen ayy dellendim. Başkalarının sırtına yük olarak yaşamak...

Cherry

Platin Üye
gerçi onlar bile ne çalışkan durmadan yiyecek stokluyor

kesinlikle..

O zaman ne dioruz ..

Erkek mutfakta is yapabilmeli..

Biz kadinin isi degil sadece. Ayrica kadin yapamadigindan istemez bunu , Erkeginde bu konuda kadinin üstünden yükp alip, bu kadina isini ben yapiorum diyerekten degilde, bu görev normal bakmasi gerek.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
kesinlikle..

O zaman ne dioruz ..

Erkek mutfakta is yapabilmeli..

Biz kadinin isi degil sadece. Ayrica kadin yapamadigindan istemez bunu , Erkeginde bu konuda kadinin üstünden yükp alip, bu kadina isini ben yapiorum diyerekten degilde, bu görev normal bakmasi gerek.
@Vera da haklı ama bir daha iş yaptırmasın diye, mutfağın altını üstüne getirip her yeri berbat edip daha çok iş çıkaranlar geldi şimdi gözümün önüne ya 🚬

Koluna ceketi verip, göndermek lazım. Çünkü sadece sen değil, ileride çocuğunun da yemek yapabilen babaya ihtiyacı olacak. İnsan yol arkadaşını dikkatli seçmeli

Cherry

Platin Üye
@Vera da haklı ama bir daha iş yaptırmasın diye, mutfağın altını üstüne getirip her yeri berbat edip daha çok iş çıkaranlar geldi şimdi gözümün önüne ya 🚬

Koluna ceketi verip, göndermek lazım. Çünkü sadece sen değil, ileride çocuğunun da yemek yapabilen babaya ihtiyacı olacak. İnsan yol arkadaşını dikkatli seçmeli

Erkek yapmaya niyetli , cabalayip da cidden SAKAR ise, evet.. Af edilir yani olabilir.
ama öyle birini de ben istemem.

o konuda sakar olan genelde her iste sakar olur.

Üst Alt