Erkeklerin Pürüzsüz Kadın İstemesindeki Amaç Nedir?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Pürüzsüzlüğün sınırları nedir?

rick

Bronz Üye
kendisine benzemeyeni isteyende derinlerden gelen bir sıkıntı vardır :D

istemişken en iyisini isteyeyim diyen insan, bir gün öleceğini,yaşlanacağını düşünenen ortalama birisidir?!?

rick

Bronz Üye
özgüven iyidir ya ortada ne yaptığını bilmeyerek mi dolaşsın... yanlış olsa bile bir yolunun olması iyidir...

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Kadın olması gerektiği gibi olması lazım.. Pürüzsüz derken hindistan cevizi kabuğu ile yenmiyor iç katmanı var suyu var falan.. Erkek pipet .. Hem erkek ne alaka lan.. Erkek mi istiyor'muş.. Ben bilmiyorum ben erkek ceylanım..

• Beğen
Tepkiler: CaT

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Kadın olması gerektiği gibi olması lazım.. Pürüzsüz derken hindistan cevizi kabuğu ile yenmiyor iç katmanı var suyu var falan.. Erkek pipet .. Hem erkek ne alaka lan.. Erkek mi istiyor'muş.. Ben bilmiyorum ben erkek ceylanım..
Erkek daha kabuklu

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Erkeğe ağda ve bakım yapmak sevgili etkinliği oldu artık
Lgbt' ye sıcak baktığımda o oğlanları sevicem söz ... Gerçi ben yarı köse sayılırım kıllı irkek değilim ama kılı severim.. Ücra yerlerim hariç ... Kıl bir kozmetiktir erkek için.. Kadın için yün' .. Kadın'da'da kıl güzeldir ama bittiği yere bağlı' Şimdi sıcak oda seansı gibi işlemeyelim bunu.. Seans ücretleri çok pahalı dolar euro bazında..

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Lgbt' ye sıcak baktığımda o oğlanları sevicem söz ... Gerçi ben yarı köse sayılırım kıllı irkek değilim ama kılı severim.. Ücra yerlerim hariç ... Kıl bir kozmetiktir erkek için.. Kadın için yün' .. Kadın'da'da kıl güzeldir ama bittiği yere bağlı' Şimdi sıcak oda seansı gibi işlemeyelim bunu.. Seans ücretleri çok pahalı dolar euro bazında..
İkna oldum

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Erkekler ne istiyor ben önemsemiyorum . umrum disi .
Düsünsenize, insanlar hep ister, buldum sanar ama yine begenmezler yada ilk hata da kusur bulurlar.

Bir kadini dikenleriyle sevebilecek erkekler taniyalim bence.
Çok bile erkeğe

Üst Alt