Erkekler Çeyiz için Ne Alır?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Angry Impractical Jokers GIF by truTV

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Bütün arkadşalarım evlendi. Resmen alınması gereken eşyalar diye bir liste var.

Televizyondan tut, perdeye kadar. Oradan gelinlikten tut, altına kadar.

Bunlar çeyiz mi oluyor bilmiyorum ama, erkeğe girenler bu tarz şeyler. Her şey de diyebiliriz.

Cherry

Platin Üye
Kariyer yapmış kendi parasını güzel kazanan kadınlar artık herşeylerini kendi alıyor ve kendi zevkine göre.

öbür türlüsüde bence çok abartılı ve acımasız oluyor bu listeler..

Çoğu bekarlar bunlr yüzünden evlenemiyor..

• Beğen
Tepkiler: Eru

Lavinia

Ayın Konuğu
Kadın bütün mutfak eşyaları halı perde tül alır . Bir oda ve bir beyaz eşya alır erkekte kalan oda ve beyaz eşyayı alır. Düğünü de bütçelerine göre yaparlar : )

Börteçine

Bronz Üye
Annem bana bi oda dolusu çeyiz hazırlamış. Bazen sinir etmek için gösteriyor falan. Hele o sandıkta duran eşyalara çok şaşırıyorum. Anne diyorum onlar niye küflenmiyor yıllardır. Küflenmez onlar bişey olmaz diyo. Bunun sırrını anlamış değilim hala. Çocukluğumdan beri var bu çeyiz muhabbeti. Önce o sandığı doldurdu, sonra başka başka yerlerde toplamaya başladı. Nasıl sararmıyor, nasıl küflenmiyor o eşyalar anlamış değilim. Ne var acaba çeyizimde merak ediyorum. İşin ilginç yanı hiç biri bana ait değilmiş. Gelinime yapıyorum diyo. Anne diyorum peki ben? Sana yok diyo. En azından birkaç tane don falan koyaydın be anne.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Annem bana bi oda dolusu çeyiz hazırlamış. Bazen sinir etmek için gösteriyor falan. Hele o sandıkta duran eşyalara çok şaşırıyorum. Anne diyorum onlar niye küflenmiyor yıllardır. Küflenmez onlar bişey olmaz diyo. Bunun sırrını anlamış değilim hala. Çocukluğumdan beri var bu çeyiz muhabbeti. Önce o sandığı doldurdu, sonra başka başka yerlerde toplamaya başladı. Nasıl sararmıyor, nasıl küflenmiyor o eşyalar anlamış değilim. Ne var acaba çeyizimde merak ediyorum. İşin ilginç yanı hiç biri bana ait değilmiş. Gelinime yapıyorum diyo. Anne diyorum peki ben? Sana yok diyo. En azından birkaç tane don falan koyaydın be anne.
Çocukluğundan beri sandıktaysa modası geçmiştir haberin olsun, gelin atar onları...

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Kadın bütün mutfak eşyaları halı perde tül alır . Bir oda ve bir beyaz eşya alır erkekte kalan oda ve beyaz eşyayı alır. Düğünü de bütçelerine göre yaparlar : )
Mutfak eşyalarının daha pahalı tutması şaka mı?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
yani annem çeyize nokia 3310 ya da databank atmadı ki modasi geçsin. havlusudur, bornozudur, bilmem nesidir yani. nankorluk yaparsa ben de onu atarım yenisini alirim .d
Onların da modası gelmiyor... Erkek kısmı onu havlu olarak görüyor, yüzünü siliyor demiii.

Ama o havlu değil 2010 dan kalma bir havlu

Kenarındaki danteli eski moda. Havlu deseni dokusu eski moda :))

Börteçine

Bronz Üye
Onların da modası gelmiyor... Erkek kısmı onu havlu olarak görüyor, yüzünü siliyor demiii.

Ama o havlu değil 2010 dan kalma bir havlu

Kenarındaki danteli eski moda. Havlu deseni dokusu eski moda :))
moda bu kadar onemliyse gitsin modaciyla evlensin, o el emeklerini atmasına müsaade etmem ben. Annem 95 lerden bu yana çeyiz yapıyor bana. Çocuktum yani o derecede. O gün yaptığı havlu da aynı işi görüyor bugün çıkan havlu da aynı işi görüyor. Hiç gözünün yaşına bakmam yani. Öyle bir nankörlükle benim işim olmaz.

Lavinia

Ayın Konuğu
moda bu kadar onemliyse gitsin modaciyla evlensin, o el emeklerini atmasına müsaade etmem ben. Annem 95 lerden bu yana çeyiz yapıyor bana. Çocuktum yani o derecede. O gün yaptığı havlu da aynı işi görüyor bugün çıkan havlu da aynı işi görüyor. Hiç gözünün yaşına bakmam yani. Öyle bir nankörlükle benim işim olmaz.
Ohoooo şimdiden tarafını seçti 😛

Sade

Özel Üye
Küçük mutfak eşyaları daha fazla tutuyor erkek tarafına aldıklarınızin resmini fiyatlarıyla çekip atın caktirmadan bunu aldım nasıl güzel mi diye yoksa küçük eşya diye önemsiz görürler.. :p

Üst Alt