Ege Üniversitesi Hastanesi'nde Hemşire 63 Yaşındaki Kadına Cinsel Saldırıda Bulundu

Fluffy

🐼
Elmas Üye
İzmir'deki Ege Üniversitesi Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi gören kanser hastası bir kadına cinsel saldırıda bulunan hemşire Emre Kale'ye duruşmadaki iyi hali göz önünde bulundurularak cinsel saldırı suçundan 16 yıl 3 ay ve uyuşturucu madde temin etmek suçundan 9 yıl 4 ay 15 gün olmak üzere toplam 25 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası verildi.

187641748394282.jpg

Davanın geçen yıl 1 Aralık'taki duruşmasında savunmasını yapan sanık Kale olayı anlatarak, "Böyle bir utanç verici olaydan ötürü anıldığım için çok üzgünüm. Psikolojik ve ailevi sıkıntılarım vardı. Sıkıntılı bir ruh hali içerisindeydim. Evliyim, olay sırasında herhangi bir cinsel açlığım söz konusu değildi. Sadece sıkıntılı bir ruh haliyle hareket ettim ve bazen ne yaptığımı hatırlamıyorum. Mağdur hasta yoğun bakımda yatıyordu, yarı baygındı. Tedavi nedeniyle kendisine morfin 3-4 gündür veriliyordu. Hidromorfin denilen ilacı mağdura damar yolu ile ben verdim. Bu ilacı servisten temin ettim. Olaydan ne kadar önce verdiğimi hatırlamıyorum" dedi.

Kale, savunmasında ayrıca "Cinsel organımı çıkardım ve 2-3 dakika öyle durdum. Hem pişmanlık hem de bir görgü tanığının içeri girmesiyle vazgeçtim. Başka bir şey yapmadım" ifadelerini kullandı. Sanık ayrıca zaman zaman ne yaptığını hatırlamadığı durumlar olduğunu ve ailevi sıkıntılar yaşadığını da söyledi.

Alice

Gümüş Üye
Tövbeler olsun :saskin2:. Her ailevi sorunu olan başkasını mı taciz edecek ne alaka?

Üst Alt