En Saçma Anılar

Lastearth

Gümüş Üye
Azcık eğlenceli şeyler gelir mi 🤔

Lastearth

Gümüş Üye
Ben baslatim mi bunu anlatsam mi emin değilim ama 😂
Bir arkadaşın totosuyla dalga geçmek için totosuna bayrak tasarlayıp marş yazarak özerklik ilanı yapmıştık.
Toton özerkliğini ilan etti diye dalga geçmiştik 😁

Lastearth

Gümüş Üye
Ben baslatim mi bunu anlatsam mi emin değilim ama 😂
Bir arkadaşın totosuyla dalga geçmek için totosuna bayrak tasarlayıp marş yazarak özerklik ilanı yapmıştık.
Toton özerkliğini ilan etti diye dalga geçmiştik 😁
Bunu @Chen bile bilmez 🤣😂

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bende çok var ne anlatayım ki şlkdmfgş
Saklanbaç oynuyoruz eski yıkık bir ev var (tek katlı) herkesi organize ettim evin içten kapı koluna basıp çatı arasına çıktık 10 15 çocuk falanız çatı çöktü lkşmdfşfkdmg çökünce yuman arkadaş gelip bizi buldu biz dötümüzü basımızı tutuyoz acıdan yuvarlanıyoruz şey dedi buldum siziiii koşup sobeledi lkndmflkgndmlfkg

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bende çok var ne anlatayım ki şlkdmfgş
Saklanbaç oynuyoruz eski yıkık bir ev var (tek katlı) herkesi organize ettim evin içten kapı koluna basıp çatı arasına çıktık 10 15 çocuk falanız çatı çöktü lkşmdfşfkdmg çökünce yuman arkadaş gelip bizi buldu biz dötümüzü basımızı tutuyoz acıdan yuvarlanıyoruz şey dedi buldum siziiii koşup sobeledi lkndmflkgndmlfkg
Ahahaha iyi ki bir şey olmamiş çok da tehlikeliymiş aslında

Lucas

Gümüş Üye
Çok saçma ama çok komik ve çok çok bi anım var. Şimdi bi keresinde ile lafa başlamayı çok isterdim dostlar inanın bana ama emin değilim anlatabilir miyim diye o yüzden susuyorum.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ahahaha iyi ki bir şey olmamiş çok da tehlikeliymiş aslında
Ohoo biz neler yapmadık ki tehlikeli bir bilsen şaşarsın deli cesareti var bende
ORmana bile dalardık 2 küçük kız cocuğu allah korumuş bizi
Ormanda ölen hayvanların kemiklerini falan merak ederdik lkdfnmggdfg

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Orucum ben çocuktum neden tutuyorsam sanki 11 yaşları falan herhalde öfff bir dünya yemek pişirdiler kek yuvarlak tepside böyle ben keki yedim
çukur kaldı orası kjdnfg herkes oruçlu diyorlar kim yedi çıt yok lkndjmfg ben yemedim diyorum kldmfg

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bir dönem evde kumaş manken vardı. Üzerinde abiyelere küpür yerleştiriyordum.. buna beyaz elbise giydirmiştim abiye uzun yere kadar işim bitmeyince manken elbiseyle kaldı..
Uyudum sonra gece tuvalete kalktım anam salondan geçerken ruh görmüş gibi bir korktum uyku sersemi aklım çıktı 15 20 saniyeye anca ayıktım cansız manken olduğuna ama işte
Ödüm çıktı geri girdi öyle bir şeydi şlkmdfg

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Erik ağacına sarmaşık dolanmış öff ne muzur bi çocuktum 3 kişi ağaca pustuk görünmüyoruz asla sarmaşıktan dolayı çok sıkı yapraklar
Yoldan birinin geçmesini bekleyip ağacı sallıyoruz lkndfgkj millet mal mal bakıyor anlamda veremiyor işte bizde eğleniyoruz lkdnfgkd
Sonra ben kaydım düştüm ayağım sarmaşığa dolandı baş aşağı asılı kaldım çözemiyorlarda çözseler ağacın dibi taş dolu kafam yarılcak annemleri çağırmıslardı *,*
Hop bi dayak yersin tamam bitti şfdkgh

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Çok güzel çocukluk geçirmişsin @nunu yaa aliir eğlenceliymiş 🤗

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Çok güzel çocukluk geçirmişsin @nunu yaa aliir eğlenceliymiş 🤗
Çok böyle hikayem var ya çok eğlenirdik güzel günlermiş istoplar dokuz taşlar ne var ne yok oynadık ben saklanbaç oynarken yanımda iskambil kağıdı ile geziyordum birinide benle saklan diye ikna edip saklanırkende iskambil oynuyordum kjdnfljg düşün lkdnmfklg oyun severliğe bakar mısın :D
Bir kere dalmışız akşama kadar iskambil oynamıstık bizi bulamayınca pes etmiş başka oyuna başlamışlardı :D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Çok böyle hikayem var ya çok eğlenirdik güzel günlermiş istoplar dokuz taşlar ne var ne yok oynadık ben saklanbaç oynarken yanımda iskambil kağıdı ile geziyordum birinide benle saklan diye ikna edip saklanırkende iskambil oynuyordum kjdnfljg düşün lkdnmfklg oyun severliğe bakar mısın :D
Bir kere dalmışız akşama kadar iskambil oynamıstık bizi bulamayınca pes etmiş başka oyuna başlamışlardı :D
Keşke nunucum bütün çocuklar sokaklarda oynayabilse, ağaçlara tırmansa, koşsa eğlense 🚬

Nasıl bir zamandayız çocuklara çocukluğunu veremiyoruz

Ormana girip bir şeyler keşfettiğin o anın da çok güzeldi ama biz şimdikilere anılar bırakmayacağız asla tek başlarına gidemeyecekler 🚬
Ahh hayat ya

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Keşke nunucum bütün çocuklar sokaklarda oynayabilse, ağaçlara tırmansa, koşsa eğlense 🚬

Nasıl bir zamandayız çocuklara çocukluğunu veremiyoruz

Ormana girip bir şeyler keşfettiğin o anın da çok güzeldi ama biz şimdikilere anılar bırakmayacağız asla tek başlarına gidemeyecekler 🚬
Ahh hayat ya
O neslin sonuna yetiştik ya şanlıydım gerçekten o zamanda eksik olan şeyler illaki vardı çocuklar konuşmaz falan hep bi bastırtılma vs her şey aynı anda güpgüzel olmuyor demek ki
Yok şimdi kapının önüne bile çocuğunla inip servise bindiriyorsun.
Biz aslında çok şey kaybettik
Aileme diyorum büyük bi arsa alıp prefabrik evler yapalım biz bize oturalım.
Ortada bi piknik alanı şöyle :D ohh :D

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O neslin sonuna yetiştik ya şanlıydım gerçekten o zamanda eksik olan şeyler illaki vardı çocuklar konuşmaz falan hep bi bastırtılma vs her şey aynı anda güpgüzel olmuyor demek ki
Yok şimdi kapının önüne bile çocuğunla inip servise bindiriyorsun.
Biz aslında çok şey kaybettik
Aileme diyorum büyük bi arsa alıp prefabrik evler yapalım biz bize oturalım.
Ortada bi piknik alanı şöyle :D ohh :D
Stresini oyunla, akranıyla atan çocuklar başa bela olmuyordu
Şimdi 4 duvar arasında mız mız ve mutsuz maalesef

Ahu

Es
Uzaklaştırıldı
3 gün önce bir kırsalda arkadaşımla çay içmeye gittik o sırada çimleri sulayan bir bekçi vardı hortumu bıraktı ve gitti.
Çimler epey ıslandı hafif çamurlandı orası bir kadın ve 13 yaşlarında kız çocuğu tamda oraya voleybol oynamaya geldiler derken kadın (25 falan yaşında) paaat bi düştü biz olayın şokunu atlatmaya çalışırken kız bildiğin çamurkadın oldu ve kalkmıyor bilerek yerinden eşine sesleniyor peki adamın ismi ne ? Kazım
Kadın kazıııııııım kazııııııım kaldırsana beni ne bakıyon dedi eşine paraladı onu bizde o sırada gülünce kadın bağırarak "sikicem ne gülüyorsunuz dedi"
Fakat bizim güldüğümüz kazım diye bağırmasıydı çünkü a ları kalın söylüyordu.
İçinizden denermisiniz a ları kalın söyleyin..

Lastearth

Gümüş Üye
3 gün önce bir kırsalda arkadaşımla çay içmeye gittik o sırada çimleri sulayan bir bekçi vardı hortumu bıraktı ve gitti.
Çimler epey ıslandı hafif çamurlandı orası bir kadın ve 13 yaşlarında kız çocuğu tamda oraya voleybol oynamaya geldiler derken kadın (25 falan yaşında) paaat bi düştü biz olayın şokunu atlatmaya çalışırken kız bildiğin çamurkadın oldu ve kalkmıyor bilerek yerinden eşine sesleniyor peki adamın ismi ne ? Kazım
Kadın kazıııııııım kazııııııım kaldırsana beni ne bakıyon dedi eşine paraladı onu bizde o sırada gülünce kadın bağırarak "sikicem ne gülüyorsunuz dedi"
Fakat bizim güldüğümüz kazım diye bağırmasıydı çünkü a ları kalın söylüyordu.
İçinizden denermisiniz a ları kalın söyleyin..
Bişey sorcam da sormasam mi diye düşündümmeden de edemiyorum 🤔
Eee şey "a" zaten kalın bir harf değil mi? 🙄

Üst Alt