Düşün ki O Bunu Okuyacak

GeN

ße₺a
damn! sen kadim zamanlarda ki gen`misin? vay be
orası artık ihya olmaz kemikleşmiş üyelerin "peaky blinders" gibi takıldığı bir mekan.

Evet, taklitlerimden sakının :) Eski forumsal'ı bulmak zor tabi, burası da o tadı yeniden yaşatmak için kurulmuştu ama her şey eskisi gibi olmuyor.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Evet, taklitlerimden sakının :) Eski forumsal'ı bulmak zor tabi, burası da o tadı yeniden yaşatmak için kurulmuştu ama her şey eskisi gibi olmuyor.
Evet biz de baya eskiden beridir forumsalda"yız" daha doğrusu "dık" 2014 falan.
Bir de şu var forum dediğimiz mecralar zaten 2005-2006 dan sonra eskisi gibi olmadı. İnternetin ve jenerasyonun büyük ölçüde değişmesinden kaynaklanıyor.

GeN

ße₺a
Evet biz de baya eskiden beridir forumsalda"yız" daha doğrusu "dık" 2014 falan.
Bir de şu var forum dediğimiz mecralar zaten 2005-2006 dan sonra eskisi gibi olmadı. İnternetin ve jenerasyonun büyük ölçüde değişmesinden kaynaklanıyor.

Genel olarak forumların forsunun düşeli çok oldu ama uzun tat bırakan forumsal tayfa, onca devrim değişikliğine rağmen ayakta kalmaya başarmıştı. Ee.. insanlar evleniyor, işe giriyor, yaşlanıyor, ölüyor... Kadrolar eksildikçe ve yerine yenileri aynı tadı vermeyince bizler de eski tatlardan mahrum kalmış oluyoruz ne yazık ki.​

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Genel olarak forumların forsunun düşeli çok oldu ama uzun tat bırakan forumsal tayfa, onca devrim değişikliğine rağmen ayakta kalmaya başarmıştı. Ee.. insanlar evleniyor, işe giriyor, yaşlanıyor, ölüyor... Kadrolar eksildikçe yerine yenileri aynı tadı vermeyince bizler de eski tatlardan mahrum kalmış oluyoruz ne yazık ki.​
Her şey değişiyor. Tıpkı bugün (hErşey DeqiSiyoR) yazan tayfanın yaşlanmış olması gibi.

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Ben daha eskiyim, neredeyse kuruluşuna tanık oldum. İlk nickim oradaki 2010 kayıtlıdır.
Hatırladım şimdi o aralar başka forumlarda takılıyordum ben nasıl bulduğumu bile hatırlamıyorum aslında.

Cafuné

Altın Üye
Kış gelsin diyen kimdi :T:

Cafuné

Altın Üye
Bu saatte uyunur mu

GeN

ße₺a
Oranın tadı ayrı hakikaten. Seninle daha da rengarenk olur.

Üst Alt