Cinsel İlişki Sırasında Yanlışlıkla Canlı Yayın Açtı

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Amerika Birleşik Devletleri’nin Mississippi eyaletinde yaşayan bir çocuk annesi Roberson, kocasıyla romantik bir an yaşıyordu. Tam bu sırada telefonundan yanlışlıkla Instagram canlı yayını açıldı. Eşiyle cinsel birliktelik sırasında farkında olmadan canlı yayın yapan Roberson’un yayınını babası da dahil olmak üzere 45 kişi izledi.

Screenshot_20230430_162548_com.android.gallery3d_edit_338300244441086.jpg

Hayatının en utanç verici anlarından biri olduğunu TikTok hesabında yayınladığı bir videoyla anlatan Roberson, “Bu korkutucu deneyim beni derinden etkiledi. O 45 kişinin yüzüne nasıl bakacağımı çok uzun süre boyunca düşündüm. Kocam durumu komik buldu. Ancak ben bir hafta boyunca ağladım” dedi.

Canlı yayın sırasında telefonun açısından dolayı kendilerinin gözükmediğini dile getiren Roberson, “En yakın arkadaşım yayını kesmem için beni defalarca kez aramış. Telefonumun ekranı kilitli ve kapalıydı. Bir şekilde canlı yayına geçmiş. Bu durum bende yeni bir korkunun doğmasına neden oldu. Odanın içinde cep telefonu olduğunda kendimi rahat hissetmiyorum” dedi.

Takipçilerine yaşadığı ilginç durumu anlattıktan sonra Roberson, kullanıcılardan gelen soruları cevapladı. Kullanıcıların büyük bir bölümü Roberson’un babasının tepkisini merak etti. Roberson babasının bu durumda hiç olmamış gibi davrandığını söylerken sadece bir kez bu konuda şaka yaptığını belirtti.

CaT

🎈
Board Admin
😳😳😳😳

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Şaka olmalı.

velevki

🎈
Altın Üye
Büyük talihsizlik. Baba da ne diye izlemiş:/

alcatraz

🍻
Moderatör
bana pek yanlışlıkla gelmedi ama...
bana ne yaaa :T:

Türkiyede bu aralar türedi para kazanmak için her yolu deneyenler birliği.

Üst Alt