Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Sevdiğinle burç uyumu analizini merak ediyorsan hemen şimdi öğren

İlişkinin yönünü sen belirle

Burç Uyumunu Öğren

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Tuttuğunu koparan bir yapıya sahip olan kova burcu erkeği ile kendinden emin, inatçı ve ne istediğini bilen koç burcu kadını uzun soluklu bir birliktelik yaşayabilir.

gerisini okumadım, ben gelinlik almaya gidiyorum arkadaşlar :honk:

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Balık burcunun aşırı duygusal oluşu, son derece gerçekçi olan koç burcu kadını ile uzun bir ilişki yaşamasına engeldir. Aralarındaki duygu - mantık çatışması sadece aşkta değil günlük hayatta da sorun olur.

ahh ulann, bazı şeyleri yaşayarak öğrenmesek de olurdurmuş.......... 🚬

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Balık burcunun aşırı duygusal oluşu, son derece gerçekçi olan koç burcu kadını ile uzun bir ilişki yaşamasına engeldir. Aralarındaki duygu - mantık çatışması sadece aşkta değil günlük hayatta da sorun olur.

ahh ulann, bazı şeyleri yaşayarak öğrenmesek de olurdurmuş.......... 🚬
Bazı balıklara tahammül edilmiyor yalnız değilsin bebeğim

Cafuné

Altın Üye
Koç ve Yay burçları ateş grubuna ait olduklarından birbirleriyle aynı özellikleri gösterebiliyorlar. Mutlu ve birbirlerini çeken bir birliktelik her geçen gün daha da iyiye gidecektir. Bu iki burç arasında uzun ve kalıcı ilişkiler ön plandadır.

:rolleyes:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Sevdiğinle burç uyumu analizini merak ediyorsan hemen şimdi öğren

İlişkinin yönünü sen belirle

Burç Uyumunu Öğren
Ay çok severim böyle testleri ne zamandır yapmamıştım. 🌸 :kalp:

Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği​

Aynı burçtan kişilerin oluşturduğu ilişkiler ya mükemmel olacaktır ya da sorunlar çıkacaktır.

Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Uyumu​

Su grubundan olan akrep burcu kendi gibi olan su gruplarıyla iyi anlaşacaktır. Akrep ve akrep uyumu da mümkün olacaktır. Akrep burcu baskın karakterli bir burç olmasından ötürü karşında da bir akrep olduğunda bazı çatışmalar olabilir. Akrep burcu insanı zaten çok tutkulu bir burçtur. Karşısında da aynı tutkuda ve aynı derin duyguları yaşayan bir burç olması işine gelecektir. Akrep ve akrep uyumu karşılıklı beklentileri yerine getirmesi bakımından son derece güzel bir uyum gösterir.

Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Aşk Uyumu​

İki akrep arasında aynı noktada uzlaşılıp bir aşk yaşanırsa o aşk çok büyük olacaktır. Tutkulu ve ihtiraslı iki akrep neredeyse tehlikeli denecek şekilde derin bir ilişki içine düşecektir. Akrep burcu güvene çok önem verir. Kuşku içine düşürecek ilişkilerden hoşlanmaz. Karşısında da bir akrep olması onu bu bakımdan daha iyi anlamasını sağlar. Karşılıklı güven, dürüstlük, sadakat ve tabi ki tutkulu bir aşk ile akrep ve akrep uyumu mükemmel bir ilişki olabilir.

Çok uzun bu kadarını aldım.Baya doğru ^^

Her kısımda çok büyük zıtlıklar olmazsa demiş, olmaması mümkün değil iki dobra insan illaki zıtlık oluyor.
Bence olması yapmacıklıktan güzel.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Herkesin burcunu yazdığı bir başlık var mıydı ?
Burçlara bakacağım kim ne burcuymuş. :kiskis: :kiskis:

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

CipraLex

Gümüş Üye

Oğlak Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği​

Bu iki zıt kutup için fazladan efor ve sabır gerekmektedir. Tarafların anlayış içinde sağlıklı iletişimi sonucunda güzel bir beraberlik gerçekleşebilir.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye

Oğlak Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği​

Bu iki zıt kutup için fazladan efor ve sabır gerekmektedir. Tarafların anlayış içinde sağlıklı iletişimi sonucunda güzel bir beraberlik gerçekleşebilir.
Oğlak mı yoksa eşiniz 😁

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Ben hemen ince detaylaarı veriyorum. Hazır mısın 🤣🤣😅
Dobra,net,çocuk ruhlu,temiz kalpli,kontrolcü,sürpriz sevmez,dakik,plancı,çok düşünür,çok ilgi bekler,bazen çok şikayet edebilir.
Yükselen oğlağım akrebe oğlak düşmana ihtiyacım yok kendimle uğraşıyom. Biliyorum o yüzden 😅😅😅

CipraLex

Gümüş Üye
Ben hemen ince detaylaarı veriyorum. Hazır mısın 🤣🤣😅
Dobra,net,çocuk ruhlu,temiz kalpli,kontrolcü,sürpriz sevmez,dakik,plancı,çok düşünür,çok ilgi bekler,bazen çok şikayet edebilir.
Yükselen oğlağım akrebe oğlak düşmana ihtiyacım yok kendimle uğraşıyom. Biliyorum o yüzden 😅😅😅
O dakikliğe hastayım zaten. Gerçi nasıl dakiklikse. Bi yere gidilecekse atıyorum 9 buçukta çıkarız deniyorya ben buçuk olmadan çıkarım arabada beklerim. Hanım buçuk olmadan evden dışarı adımını atmaz ve genelde buçuğu 5 10 dakika geçirir öyle çıkar..:D

Şikayetlere alıştık artık...:D

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
O dakikliğe hastayım zaten. Gerçi nasıl dakiklikse. Bi yere gidilecekse atıyorum 9 buçukta çıkarız deniyorya ben buçuk olmadan çıkarım arabada beklerim. Hanım buçuk olmadan evden dışarı adımını atmaz ve genelde buçuğu 5 10 dakika geçirir öyle çıkar..:D

Şikayetlere alıştık artık...:D
Diğerlerine bir şey demediğine göre doğru 🤣🤣🤣 En çokta kendini yorar herşeyi düşünmekten. 🤗

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Hem de nasıl yoruyor gereksiz yere. Her şeyi kırk yarıyor..:D
İsteyerek yapmıyordur. Bende aşmak için kaç çeşit psikolojik kitap bitirdim. Biraz faydasını gördüm şükür ama %100 değişecek bir şey değil.Türkiyedeki en çok burç oğlakmış zaten kaçınılmaz son 🤣🤣🤣hayatımızın bir yerinde olacaklar.

Üst Alt