nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Aa bak bir şeyi unuttum. İleriye dönük analizleri iyi ve güvenilirdir.Realist oldukları için en kötüsünü düşünüp kendilerini en kötüye hazırlarlar.
@CipraLex

CipraLex

Gümüş Üye
Oğlak burcunun çok olması normaldir. 9 ay geriye gittin mi bahar ayları malum insanların kanı kaynıyor. Sonrası tabi oğlak burcu çok olur..:D

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Bilmediğimiz yönlerini forumda keşfediyoruz kfjdkd

Hiç burçlar hesaplarken bu insanların temeli ne zaman atılmış diye düşünmedim jfjdj
Çok eskiye dayanıyor bir dönem okumustum ama kuş akıllı olduğum için unuttum 😅😅😅
Bilinene göre astroloji ilk kez M.Ö. 3.000’lerde Mezopotamya’da ortaya çıkıyor. İlk astrologlar Sümerli rahipler.

CipraLex

Gümüş Üye
Çok eskiye dayanıyor bir dönem okumustum ama kuş akıllı olduğum için unuttum 😅😅😅
Bilinene göre astroloji ilk kez M.Ö. 3.000’lerde Mezopotamya’da ortaya çıkıyor. İlk astrologlar Sümerli rahipler.
Isin icinde sumerler varsa sakat. Bakildiginda modern dinlerin temelleri bile onlara dayaniyor...

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Balik aslan

Onun hakkinda Su aralar Tek ilgilendigim paragraf;
.dddddd

Balık Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Uyumu​

Aslan burcu için cinsellik çok önemlidir. Balık burcu içinse bunu içtenlik ve severek yapar. Balık kadını daha mütevazı ve uysaldır. Balık kadını için eşinin güçlü olması oldukça hoşuna gider. Aslan burcu erkeği de balık burcu kadını da romantik ve cinsel yönden arzuludur.

Nobody

Teknik Admin
Balik aslan

Onun hakkinda Su aralar Tek ilgilendigim paragraf;
.dddddd

Balık Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Uyumu​

Aslan burcu için cinsellik çok önemlidir. Balık burcu içinse bunu içtenlik ve severek yapar. Balık kadını daha mütevazı ve uysaldır. Balık kadını için eşinin güçlü olması oldukça hoşuna gider. Aslan burcu erkeği de balık burcu kadını da romantik ve cinsel yönden arzuludur.
@Küboo duydun mu bakk

sneaky;

Üst Alt