Bülent Ersoy: Benim ölmem için dua etmiş

Cherry

Platin Üye

Bülent Ersoy'dan Zeki Müren için ağızları açık bırakacak sözler: Benim ölmem için dua etmiş, acımasız ve kıskanç biriydi​

Bülent Ersoy, yıllar önce hayatını kaybeden Zeki Müren'in çok kıskanç ve acımasız bir insan olduğunu söyledi. Zeki Müren'in çalışanlarını hırsızlıkla suçlayarak falakaya yatmalarına neden olduğunu ve kendisi için de "Allah'ım onun canını al" dediğini söyledi.​

Safiye Soyman ve Banu Alkan ile Dünya Güzellerim Masada programında yer alan Bülent Ersoy, yıllar önce yaşamını yitiren Zeki Müren hakkında ağızları açık bırakacak açıklamalarda bulundu. Ersoy, Müren acımasız ve kıskanç biri olduğundan bahsetti.

"ZEKİ MÜREN, MÜZEYYEN SENAR İÇİN 'RÜKÜŞ VE ÇİNGENE' DERDİ​

Müren'in sanatçı olarak başarılı olduğunu ancak insani yönünü beğenmediğini belirten Ersoy, "Rahmetli Zeki Müren çok önemli bir stardı. Sanat ve şov açısından gerçek bir şovmendi. Çok önemli hocalardan ders almadı. Zeki Müren, Safiye Ayla'yı hiç sevmez ve ona 'Rüküş, çingene, o hoca falan değil' derdi. Zeki Müren'in bir erkek arkadaşı vardı. Müzeyyen Senar biliyordu ama ona kimseyi söylememesi için tembihlemiş. O da konuşurken ağzından kaçırdı. Müzeyyen Senar'ı taklit ederken ünlendi ama bu konuda dolayı doğum gününe falan katılmamıştı. Daha sonra da darıldılar. Senar, onun cenazesine bile gitmedi" dedi.

Bülent Ersoy'dan Zeki Müren için ağızları açık bırakacak sözler: Benim ölmem için dua etmiş, acımasız ve kıskanç biriydi

"ZEKİ MÜREN BENİM ÖLMEM İÇİN DUA ETMİŞ"​

Zeki Müren'in kendisinin ölmesini istediğini ileri süren Diva, sözlerine şöyle devam etti: "Müzeyyen Senar, bana 'Sen benim yerimi alacaksın' derdi" dedi. Zeki Müren de bana Japon Çiçeği derdi bunu duyunca 'Allah'ım bu Japon'un canına al' demiş benim için. Ben de bunu yanında çalışanlarından duydum."

Bülent Ersoy'dan Zeki Müren için ağızları açık bırakacak sözler: Benim ölmem için dua etmiş, acımasız ve kıskanç biriydi

"ÇALIŞANLARI FALAKAYA YATIRILDI"​

"Çalışanlarına eski televizyonunu vermiş sonra da 'Siz bunu benden çaldınız' diye insanlardan şikayetçi olmuş. Benim de mücevherlerim çalınmıştı. O yüzden de karakolda karşılaştık. İçerideki bir odadan inleme sesleri geldiğini duyunca ne olduğunu sordum. Bütün çalışanları falakaya çekmişler. Zeki Müren acımasız bir insandı. Bunu kimse bilmez ama beni kıskançlığından öldü. 36 tane hap kullanıyordu normalde ama öldüğü hiç ilaçlarını almamış. Orada da kalp krizi geçirip öldü. Zeki Müren, nefesi tükenen klarnetçi Şükrü Tunar'ı peş peşe şarkı çaldırmış. Adam o konserde kalp spazmından dolayı öldü. Türk sanat müziğinde bir şarkıdan sonra Taksim verilmez. Adam orada öyle öldü. Zeki Müren kıskanç ve kinci bir insandı."

bulent-ersoy-dan-zeki-muren-icin-agizlari-acik-16733500_1653_amp.jpg

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Söz hakkı artık kalmayan birinin arkasından konuşsan nee konuşmasan neeee amacı neydi ki bu açıklamanın

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Gündemde kalabilmenin bedeli çok acı. Kendini deli gibi ediyorsun popülerlik için oysa sesi gayet başarılı 🚬

Cherry

Platin Üye
Gündemde kalabilmenin bedeli çok acı. Kendini deli gibi ediyorsun popülerlik için oysa sesi gayet başarılı 🚬

ben sesini sevmiorum, bunun da kisiligi ile hic alakasi yok .

Bu devirdede sesiyle popüler kalmak olmuyor tabi.

Ya ben oun özel hayatinda daha fena oldugunu düsünüyorum.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ben sesini sevmiorum, bunun da kisiligi ile hic alakasi yok .

Bu devirdede sesiyle popüler kalmak olmuyor tabi.

Ya ben oun özel hayatinda daha fena oldugunu düsünüyorum.
Tarzım değil ama sesi güçlü :d özel hayatını bilmiyorum çöp bilgi benim için onun özeli gkfk

Frenk

Altın Üye
o der demesine de
bunları yayınlayanın da aklına bişi diyeyim

dedi konu kazanı başka bir şey değil

FeU

Bronz Üye
kendisi 17 yaşında çocuğu zorla nikah masasına oturtmuş geçmişini ölmüş insana bk atarak aklayacağını zannediyor ama yanılıyor .) kendisi daha kıskanç ve daha acımasız bir kadın veya erkek her neyse 🥴

Üst Alt