bu forumun üyeleri neden cimri?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
yazıklar olsun bir tane hayırlı olsun hediyesi göndermediniz..............................

neyse eksiklerimi yaziim de gönderirsiniz belki bi ihtimal :dyg:

1 adet iphone 13 pro
1 adet laptop (benimki şimdilik idare ediyor ama birkaç aya kanser eder bu beni :honk: )
1 adet tv (koyacak yer yok ama buluruz yeter ki gelsin :honk: )
1 adet kahve makinası
1 adet tost makinası (benimki bozuldu bozulcak)
1 adet davlumbaz (ocağı takan servisçi çocuk ihtiyacım olduğunu söyledi ama bence yok yine de gönderin siz)
1 adet robot süpürge (korkabilirim ama kullanmazsam çeyizime saklarım :dyg: )
1 adet airfryer (sağlıklı değil ama neyimiz sağlıklı zaten .s.s )

acil ihtiyaç listem bu şekilde, daha çıkarsa yazarım :dyg:

pumpkin

Elmas Üye
esnaf olan benim
bugün 200 gram veren birini aslında çok iyi verdiği konusunda ikna ettim, allah affetsin 🚬
haftaya da bana yardım etsin :honk:

Son düzenleme:

pumpkin

Elmas Üye
Damak nasıl düşüyor ya 🙄 kendimi cohhh cahil hissediyorum
geçen hafta diş eti çekilmesi nedeniyle ameliyat oldum. damağımdan doku alıp çekilen dişin etinin altına yerleştirdiler. yaraların üstüne pat dedikleri macun gibi bişi koyuyorlar korusun diye. 3 bölgede vardı. biri düştü ama o önemli değildi. pazartesi akşam damaktaki düştü sabaha kadar 4-5 tane ağrı kesici içtim bi de patın altında tüm deri toplanmış şu an ifade edemiycem şekilde tümsek oluşturmuş ondan da çok acımış. şimdi yine düştü doktorun yaptığı. yine katlanmış o deri tabaka .s.s damağımda ayrı bi damak bölgesi oluşmuş resmen .s.s gittim majezik spreyi sıktım hemen ağrı kesicimi içtim (ağrı kesiciyi bırakmıştım halbuki) şu an biraz sakinledi bakalım. alttaki düşerse yarın gidicem doktora düşmezse çarşamba artık .s.s

Lastearth

Gümüş Üye
geçen hafta diş eti çekilmesi nedeniyle ameliyat oldum. damağımdan doku alıp çekilen dişin etinin altına yerleştirdiler. yaraların üstüne pat dedikleri macun gibi bişi koyuyorlar korusun diye. 3 bölgede vardı. biri düştü ama o önemli değildi. pazartesi akşam damaktaki düştü sabaha kadar 4-5 tane ağrı kesici içtim bi de patın altında tüm deri toplanmış şu an ifade edemiycem şekilde tümsek oluşturmuş ondan da çok acımış. şimdi yine düştü doktorun yaptığı. yine katlanmış o deri tabaka .s.s damağımda ayrı bi damak bölgesi oluşmuş resmen .s.s gittim majezik spreyi sıktım hemen ağrı kesicimi içtim (ağrı kesiciyi bırakmıştım halbuki) şu an biraz sakinledi bakalım. alttaki düşerse yarın gidicem doktora düşmezse çarşamba artık .s.s
Geçmiş olsun

Üst Alt