Soru Bisiklet Pedallayan Var Mı?

Bisiklet benim çocukluğumdan getirdiğim hobim. Şimdilik ne vaktim nede ortamım var fırsat buldukça sadece keyif için sürüyorum bisiklet sürmek özgür hissettiriyor.

Hatta yazlık icin bi tane almak istiyorum farklı farklı kiralamak hic hoşuma gitmiyor.
Sizden bisiklet önerisi alabilirim: )
Bisiklet sürmek özgür hissettiriyor, bunu ben çok kullanırdım sanki multi hesabınızım :)

Elbette nasıl bir bisiklet arıyorsanız yazmanız yeterli olacaktır, elimden geldiği kadar bilgim dâhilinde yardımcı olmaya çalışırım.

Lavinia

Ayın Konuğu
Bisiklet sürmek özgür hissettiriyor, bunu ben çok kullanırdım sanki multi hesabınızım :)

Elbette nasıl bir bisiklet arıyorsanız yazmanız yeterli olacaktır, elimden geldiği kadar bilgim dâhilinde yardımcı olmaya çalışırım.
Evet bir bisiklet birde salıncak gördüğümde dayanamam nerde olursam olayım: ) sanki gittikçe gökyüzüne yaklaşıyorum gibi hissediyorum: )

Tamam ben bi ön araştırma yaptıktan sonra fikrinizi alırım. Hala buralarda olursanız 😊

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Es1967

Altın Üye
Bir gün bisiklet sürerken düştüm her tarafım yara bere kan içinde kalmıştı.
O gün babam o halimi görünce araba almıştı. Sağ olsun :)

Evet bir bisiklet birde salıncak gördüğümde dayanamam nerde olursam olayım: ) sanki gittikçe gökyüzüne yaklaşıyorum gibi hissediyorum: )

Tamam ben bi ön araştırma yaptıktan sonra fikrinizi alırım. Hala buralarda olursanız 😊
Buralarda olurum, temayı inceliyorum yeni projem için :)

Kaç saatte 130 km gidiyorsunuz? Gözüme çok geldi
Aslında bu değişebilir. Belirli bir kadans ile düz yolda gidildiğinde bu süre km/dk hâliyle düşer ve artar. Erciyese tırmanıp ilçeye indikten sonra merkeze gelirsem bu süre artar elbette.

Belirli bir kadans ile girdiğimde 35 km. hız altına düşürmemeye çalışıyorum.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Buralarda olurum, temayı inceliyorum yeni projem için :)

Aslında bu değişebilir. Belirli bir kadans ile düz yolda gidildiğinde bu süre km/dk hâliyle düşer ve artar. Erciyese tırmanıp ilçeye indikten sonra merkeze gelirsem bu süre artar elbette.

Belirli bir kadans ile girdiğimde 35 km. hız altına düşürmemeye çalışıyorum.
Bu bana göre çok fazla. Şehir içinde gezinti şeklinde, oraya buraya takılmadan gidebilirsem gidiyorum işte

Farkımız ise sen jaguar ben kaplumbağa :kğüsk9ü9n:

Bu bana göre çok fazla. Şehir içinde gezinti şeklinde, oraya buraya takılmadan gidebilirsem gidiyorum işte

Farkımız ise sen jaguar ben kaplumbağa :kğüsk9ü9n:
Estağfurullah, aslında öyle öyle başlıyor. Ben de ilk başlarda şehir/tur bisikleti almıştım. Kademe kademe yükselttim.

Şu an bisikletim tatmin edici Türkiye piyasasında fakat insanoğlunun gözü hep yükseklerde oluyor, maalesef.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Estağfurullah, aslında öyle öyle başlıyor. Ben de ilk başlarda şehir/tur bisikleti almıştım. Kademe kademe yükselttim.

Şu an bisikletim tatmin edici Türkiye piyasasında fakat insanoğlunun gözü hep yükseklerde oluyor, maalesef.
Yıldızlara kadar yolunuz var, rüzgarınız bol olsun. Hayallerinize, hevesiniz bitmeden kavuşursunuz umarm

dinamickaygısız

Platin Üye
Aramıza fit erkek katılmış. Severiz bisikleti, boş zaman bulunca yatıyorum. Yoruluyorum 🚬

dinamickaygısız

Platin Üye
Ben bir hafta falan oluyor hastaneden taburcu olalı. Yazdıklarıma şaşırman çok doğal. Gbs nadir görülen bir hastalık atlattım:honk: taburcu etmeye niyetleri yoktu. Her sabah doktora taburcu günümü beklediğimi evde imkanlarımın olduğunu söylerek kendi isteğimle çıktım:honk:

Son düzenleme:

Eros

Gümüş Üye
Nasıl vakit buluyorsun dostum, kutlarım 👏Bisiklete binmeyi unuttum 🚬

Kayseri'de yaşayan var ise bir gün pedallayabiliriz? Hem görüntüleri forum içerisinde de paylaşırız, güzel bir etkinlik olur.

Üst Alt