Soru Bisiklet Pedallayan Var Mı?

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
tayt konusunu ben de merak etmiştim, tahmin ettiğim gibi hız ile alakalıymış....... peki tevfik abi şeyi sorayım, pişik yapmıyor mu yani o kadar pedal çevirdikten sonra yanmaya başlar........

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Ben araba pedalini tercih ediyorum.

tayt konusunu ben de merak etmiştim, tahmin ettiğim gibi hız ile alakalıymış....... peki tevfik abi şeyi sorayım, pişik yapmıyor mu yani o kadar pedal çevirdikten sonra yanmaya başlar........
Taytlarda özel koruma alanı olur, jelli tayt olarak geçer. Hem genital bölgeyi korur hem de pişik yapma gibi durumlara engel olur.

Aslında bu kişiden kişiye göre değişir. Ben de 150 km. sonrası ağrı olmaya başlıyor, bizden önceki milli bisikletçi abilerimizde ise 200 km. sonrasında rahatsızlık oluyormuş. Tabii peloton'a girdikten sonra o an ağrı falan unutuyorsun ve günlük antrenmanından çok daha hızlı ve uzun gidebiliyorsun.

Her gün pedallıyor musun @Tevfik
Maalesef pedallayamıyorum. Daha önce bahsettiğim forum projem var, onun için çalışmalar yapıyorum. Aynı zamanda bilgisayarda çalışıyorum ve fitness'a gidiyorum haftanın 5 günü. Hâliyle pek fırsatım olmuyor. Yazın daha çok imkan yaratabiliyorum kendime.

Eros

Gümüş Üye
Maalesef pedallayamıyorum. Daha önce bahsettiğim forum projem var, onun için çalışmalar yapıyorum. Aynı zamanda bilgisayarda çalışıyorum ve fitness'a gidiyorum haftanın 5 günü. Hâliyle pek fırsatım olmuyor. Yazın daha çok imkan yaratabiliyorum kendime.
Haftanın 5 günü? O kadar gücü kendinde nasıl buldun? Okurken yordu beni :)) şaşırtıyorsun kardeşim

Üst Alt