Bir Kahve fincanı birak, biri falına baksın ☕

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Kahveyi suyu koyan ben

Karıştıran ben

Fincana dolduran ben

Makina mı yapmış oldu kahveyi

🤣
Eee elektrikli makina değil mi yaa
Cezvede yap bakalım at foto hadi 🤣🤣🤣
Bende bakır cezve var tam mauel yapıyorum haksızlık 🤣🤣🤣

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Challenge accepted

Önce cezve almam lazım ama

🤣
Farkı şu elektrikli makinanın tabanı komple metal tümüyle ısınıyor ve çok köpük oluyo hop bardağa boşaltıyorsun tamam

Cezve zahmetli köpürmesini bekliyoorsun
Kısıyorsun kısıktayken köpüğü tatlı kaşığı ile fincana dolduruyorsun sonra tekrar biraz daha pişiriyorsun köpüğü kaçırmadan yavaşça fincana kahveyi döküyorsun.

Ben benim cezveyi mangala falanda taşıyom köze oturtuyom ohhhh 🤣🤣🤣🤣🤣 çok güzel kahve oluyo ya közde 😹😹😹

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
@nunu geleceğim parlak mi sence?🤭🤭
IMG20230702132813.jpg
IMG20230702132823.jpg
IMG20230702132850.jpg

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
IMG20230702132813.jpg
IMG20230702132823.jpg
IMG20230702132850.jpg
Kahve falında bebek eli görmek geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, evdeki birinin yolculuk yapacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Gördüğüm simgelerin anlamına bakıyom. Bu 2. Kahve falı bakışım 🤣🤣🤣

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Kahve falında bebek eli görmek geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, evdeki birinin yolculuk yapacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Gördüğüm simgelerin anlamına bakıyom. Bu 2. Kahve falı bakışım 🤣🤣🤣
Yalnız gündemimde olan şeyler nasıl çıkmış 🤭🤭

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
IMG20230702132813.jpg
IMG20230702132823.jpg
IMG20230702132850.jpg
Falda 7 rakamı görmek gerçekler ile yüzleşmek anlamına gelmektedir. Fincanında 7 rakamı çıkması fal sahibinin kendi ayakları üzerinde durabilecek güce sahip olmasına işaret eder.
Bulutlu gökyüzü
Uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına, dertlerinin dermanını bulacağına, hak yolunu tutacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına işaret eder.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Falda koşan adam görmek; hayallere yaklaşmak olarak tabir edilir. Bununla beraber başarı ve gücü ispat etme olarak da yorumlanır. Fal sahibi çok kısa zamanda çok önemli bir yol kat edecektir. Bilhassa mesleki anlamda verilen görevler, layığıyla ispatlayarak ne kadar başarılı ve becerikli biri olunduğuna işaret eder.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Falda jelibon görmek
Hayatının ağzının tadına göre olacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, daha büyük işler için bir örnek olacağına işaret eder.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Falda koşan adam görmek; hayallere yaklaşmak olarak tabir edilir. Bununla beraber başarı ve gücü ispat etme olarak da yorumlanır. Fal sahibi çok kısa zamanda çok önemli bir yol kat edecektir. Bilhassa mesleki anlamda verilen görevler, layığıyla ispatlayarak ne kadar başarılı ve becerikli biri olunduğuna işaret eder.
Nannn @nunu bı planım vardı. Atlıyorum o zaman 😂

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Kız yok fal bu eğlence yani falı okuyup plan değişilir mi 🤣🤣🤣
Falında jelibon çıktı ben hala onun şokundayım jelibon ya 🤣🤣🤣🤣
Benim falımdan da jelibon çıkardı 🤭🤭🤭 balon, jelibon😂

Üst Alt