Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal! Hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, reklamlar görünmez, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerimize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlarınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Bir insan nasıl sevilmeli sizce?

Bir insanı nasıl seversiniz, Sevdiğiniz kişiyi düşünürken ne hissedersiniz?

Chen

Üzümsüz Kek
Forum sorumlusu
Agucuk mugucuk mıncıklayarak sevilebilir kgfkffj

Bence ilişki dinamiklerinde sevgiler, hitaplar, davranışlar kişiye göre değişebiliyor hatta hayatınızdaki kişi gözünüzdeki işiği söndürebilirken bir başkası gelir içinizi pırıl pırıl eder

Siz yine içinizden geldiği gibi sevseniz de ne kadar karşilik aldiğinizla da alakalıdir bana göre

Çoğu ilişki ayna gibidir aldiğinizi yansıtırsınız

lost

:misshonk:
Sgjssh
bi yerde okumuştum sizin sevme biçiminizle onun sevilme biçiminin aynı olması lazım diyordu. ya da sizin sevilme biçiminizle onun sevme biçimi. biraz düşününce hakikaten öyle, bence bu işin sırrı bu :honk: nihayetinde ne kadar güzel anlatırsan anlat, karşındakinin anladığı kadarsın... :torpu:

Akif

Bronz Üye
Sırf şu son yazılan konuların hepsinde benim nick im görünsün diye yazıyorum. Fikrim zikrim yok bu konuda diyeyim diyorum ama bu kadar da boş olmasın hadi.

Herkes sevdiği gibi sevilsin diyim polemik olmasın..:D

Üst Alt