Soru Bir E Ticaret Sitesinde İtici Bulduğunuz Şey Nedir?

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Şimcik şöyle oluyor. Bir konumda e ticarete el atacağımızı söylemiştim. El attık 🤔 Sitenin tasarımı, geliştirilmesi bana ait ticaret kısmı diğer ekibe. Böyle olunca tasarımı yaparken kendim beğenerek yapıyorum ama dışarıdan yorum ve eleştirilere ihtiyaç duyuyorum. Buradan paylaşamadığım içinde genel olarak sizlere soruyorum, bir e ticaret sitesine girdiğinizde " Be ne la, böyle site mi olur" dedirten neler var. Ne yapmamalı bir sitede. Sektör çelik takı bu arada.

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Çok güzel olmuş kargo bedava olayına asılmanız bence de iyi fikir olur :p
Teşekkür ederim 🙏 Kargoyu ücretsiz yapabilmek için çok hesap yaptık ama olmuyor. Malum kargo fiyatları uçtu, kargo fiyatlarını bölüp parçalayıp ürüne yansıtalım desek piyasaya göre pahalı satmış oluyoruz. Fiyatları piyasadan yüksek tutmakta kötü bir imaj yaratır. Yapabildiğimizin en iyisini yapmaya çalıştık piyasadaki benzer firmalar 500 - 600 tl üzeri ücretsiz kargo derken biz 250 tl ile sınırlı tuttuk bu oranı. Hem insanları 500 tl yi tamamlamak için istemediği ürünleri almak zorunda bırakmıyoruz hemde biz zarar etmeden ücretsiz gönderim yapabiliyoruz.

Gayet güzel görünüyor bi aklıma gelen 4 sıra ürün göreceğime 5 olabilir aynı anda daha çok ürün görmek isteyebilirim o yani
Başarılar
Güzel tavsiye, teşekkür ederim. 🙏 Bilgisayar başına geçince bir deneyeyim. 🙏

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
takı, mücevherat işlerinde sadelik önceliktir....... satış kanalı tasarımı olarak abartıya kaçılmaz, keskin karakterli renkler yerine yumuşak renkler kullanılır ki mağaza değil ürün öne çıksın....... bu konularda sizin siteniz de gayet başarılı...... ürün fotoğraflamalarını da beğendim ancak fotoğrafların görüntü kalitesini yetersiz buldum....... yakınlaştırma yapınca görüntü kalitesi düşüyor....... hanımlar, görsellerde yakınlaştırma yapıp her detayı incemeyi seviyor....... başarılar dilerim......

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
takı, mücevherat işlerinde sadelik önceliktir....... satış kanalı tasarımı olarak abartıya kaçılmaz, keskin karakterli renkler yerine yumuşak renkler kullanılır ki mağaza değil ürün öne çıksın....... bu konularda sizin siteniz de gayet başarılı...... ürün fotoğraflamalarını da beğendim ancak fotoğrafların görüntü kalitesini yetersiz buldum....... yakınlaştırma yapınca görüntü kalitesi düşüyor....... hanımlar, görsellerde yakınlaştırma yapıp her detayı incemeyi seviyor....... başarılar dilerim......

Yorum için teşekkür ediyorum, fotoğraflar konusunda ikinci eleştiri geldi. Profesyonel bir makine kullanmak faydalı olacak sanırım. Telefon ile bir yerde tıkanıyoruz. 🙏

Üst Alt