Soru Bir E Ticaret Sitesinde İtici Bulduğunuz Şey Nedir?

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Şimcik şöyle oluyor. Bir konumda e ticarete el atacağımızı söylemiştim. El attık 🤔 Sitenin tasarımı, geliştirilmesi bana ait ticaret kısmı diğer ekibe. Böyle olunca tasarımı yaparken kendim beğenerek yapıyorum ama dışarıdan yorum ve eleştirilere ihtiyaç duyuyorum. Buradan paylaşamadığım içinde genel olarak sizlere soruyorum, bir e ticaret sitesine girdiğinizde " Be ne la, böyle site mi olur" dedirten neler var. Ne yapmamalı bir sitede. Sektör çelik takı bu arada.

CaT

🎈
Board Admin

CaT

🎈
Board Admin
Henüz o aşamaya geçmedik. En az bir yılımız var fiziki bir mağaza açmamız için. Fiziki bir mağaza daha mı güven verici oluyor.

Hayir sadece merak ettim, covid den sonra internet alisverisi cok boomladi, bence e ticaret iyidir, pat siparis veriyorsun pat geri gönderiyorsun :D

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Hayir sadece merak ettim, covid den sonra internet alisverisi cok boomladi, bence e ticaret iyidir, pat siparis veriyorsun pat geri gönderiyorsun :D
Geri gelmezse seviniriz tabiki ama 🤣🤣🤣 işin şakası tüketicinin hakkını bilmesi önemli. Trendyola vs girmeyi düşündük ama komisyon oranları uçuk. Girersek fiyatları çok yükseltmek zorunda kalıyoruz. Bu şekilde yavaş yavaş büyümeyi planlıyoruz. Eksikleride zamanla gidereceğiz artık. Dediğim gibi düzeltilecek bişey görürseniz yazın, sert eleştirileri bekliyorum 🤔

CaT

🎈
Board Admin
Geri gelmezse seviniriz tabiki ama 🤣🤣🤣 işin şakası tüketicinin hakkını bilmesi önemli. Trendyola vs girmeyi düşündük ama komisyon oranları uçuk. Girersek fiyatları çok yükseltmek zorunda kalıyoruz. Bu şekilde yavaş yavaş büyümeyi planlıyoruz. Eksikleride zamanla gidereceğiz artık. Dediğim gibi düzeltilecek bişey görürseniz yazın, sert eleştirileri bekliyorum 🤔

Haṣin erkeksen demekki 😁🤣

Bosver ya, büyük sirketler yerine kücükleri tercih edenlerdenim, tabi büyüklerde fiyatlar alici icin bazen daha uygun olabiliyor.

Reklam icin instadan cok takiibli kadinlara hediye gönderin onlarda taksin takistirsin :D sonra etiketlesin anladigim kadariyla yeni trend bu

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Ben işin teknik kısmıyım 😄 kime hediye yolluyorlar bilmem, bir ara birine yolladılar. Eski bir mankenmiş ama ben tanıyamadım. 🤔

Biggie

Özel Üye
hocam ben de beğendim siteyi bir mühendis olarak, mis gibi iş olmuş. eline, emeğine sağlık

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
O kadarini bilemem artik, bildiklerim bu kadar ama sayfan güzel kullanisli bence :))

hocam ben de beğendim siteyi bir mühendis olarak, mis gibi iş olmuş. eline, emeğine sağlık

Teşekkürler, benim önemli olan sizlerden gelecek gerçek kullanıcı yorumları. Güzel yorum gelince mutlu oldum şimdi 😎
başlık ile alakalı olarak da popuplardan rahatsız oluyorum
Valla hocam kendi sevmediğim şeyi başkasının önüne sunmam. Pop-up bildirim, reklam çok sinir bozucu.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Çok güzel, şahsen başarılı buldum bana göre eksiği yok. Ürün altındaki açıklamalar çok güzel

Fakat ürün görseli altında minicik bir kargo bedava simgesi olabilir. Biz kadınların en sevdiği ve en çok tıkladığı şey kargo bedava ürünler :d

Bir de ürün görselleri daha parlak mı olsaydı :d

Kerim

SMFsever
Bronz Üye
Çok güzel, şahsen başarılı buldum bana göre eksiği yok. Ürün altındaki açıklamalar çok güzel

Fakat ürün görseli altında minicik bir kargo bedava simgesi olabilir. Biz kadınların en sevdiği ve en çok tıkladığı şey kargo bedava ürünler :d

Bir de ürün görselleri daha parlak mı olsaydı :d
Teşekkür ederim, valla yorumlar geldikçe özgüven geldi. Başardık demekki site işini 🤣 Fotoğraflarda arka fonu beyaza çevirmeye karar verdim. Çok güzel zamanda geldi bu tavsiye, ışık olayını biraz daha arttırıp paylaşırım. 🙏

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Çok güzel olmuş kargo bedava olayına asılmanız bence de iyi fikir olur :p

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Gayet güzel görünüyor bi aklıma gelen 4 sıra ürün göreceğime 5 olabilir aynı anda daha çok ürün görmek isteyebilirim o yani
Başarılar

Üst Alt