Aklınızdaki en ilginç soruyu serbest bırakın

limonata

Altın Üye
agzina tukurdugum vucut yagi niye kendi kendine yakmiyor zararli olm derdin ney

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
neyse ki ailenizin diyetisyeniyle yanmayan yağ yok :misshonk:
detaylı bilgi ve randevu için dm :torpu:

pumpkin

Elmas Üye
Diyet sevmiyok... :D

Bi kere gittim 125 den 95 e mi ne indirdi adam beni de işte vermek değil korumak mesele..:D
benim danışanlarım hep korur :torpu:
çünkü her türk asker doğaar mantığıyla adeta birer asker gibi eğitiyorum ben onları hsghfkl
bana gelseydin sen de korurdun :hih:

CipraLex

Gümüş Üye
benim danışanlarım hep korur :torpu:
çünkü her türk asker doğaar mantığıyla adeta birer asker gibi eğitiyorum ben onları hsghfkl
bana gelseydin sen de korurdun :hih:
Ben mantıyı ekmeksiz yemeyenlerdenim. Hele turşuyu buldum mu (Hele hele bamya turşusuysa) öyle bir iki tane değil en az yarım kilo yiyen bir bireyim...:D

pumpkin

Elmas Üye
Ben mantıyı ekmeksiz yemeyenlerdenim. Hele turşuyu buldum mu (Hele hele bamya turşusuysa) öyle bir iki tane değil en az yarım kilo yiyen bir bireyim...:D
dün bi danışanım başladı (ev sahibim olur kendisi) bir anlattı yani eşofmanlı şevket hoca karakterleri kesinlikle kurgu değil :D
sabah 3 dilim ekmek diye bi ekmek atmış, kvkk kapsamında paylaşamıyorum şu an :honk:
o yüzden inanırım yani, doğrudur :dyg:

CipraLex

Gümüş Üye
dün bi danışanım başladı (ev sahibim olur kendisi) bir anlattı yani eşofmanlı şevket hoca karakterleri kesinlikle kurgu değil :D
sabah 3 dilim ekmek diye bi ekmek atmış, kvkk kapsamında paylaşamıyorum şu an :honk:
o yüzden inanırım yani, doğrudur :dyg:
3 dilim ekmek benim hesabımla 3 çeyreğe denk gelir..:D Dilim var dilim var sonuçta..:D Kimi ince dilim sever kimi kalın dilim..:p

pumpkin

Elmas Üye
3 dilim ekmek benim hesabımla 3 çeyreğe denk gelir..:D Dilim var dilim var sonuçta..:D Kimi ince dilim sever kimi kalın dilim..:p
çok doğru dedin bu tarz karışıklıklarla sıklıkla karşılaşıyordum gerçi arada hala karşılaşıyorum :misshonk:
ama replikayla özellikle gösterdim yaa adam gitmiş damacana gibi karahayıt ekmeğini dilimlemiş, bi de ağır bi ekmek o tanesi en az 3 dilim :honk:
sana 2 kare bitter çikolata yazdığım danışanımın hikayesini anlatmış mıydım :misshonk:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
1400'lü yıllarda Türklerin kahveyle tanışması sonrasında zaman içinde kahve bu renge adını vermiştir. Japonlar aynı renge, çay rengi anlamında "chairo" (Cha:çay, İro:renk) derlermiş, Osmanlıda "Fındıki" diye adlandırılmıştır.

Allah dermansız dert vermesin arkadaşlar. :D
Kahve çekirdeğinin renginin içinden daha çıkamamıştık. Şimdi mevzuya çay dahil oldu. Ayvayı yedik 🤣🤣🤣

CipraLex

Gümüş Üye
çok doğru dedin bu tarz karışıklıklarla sıklıkla karşılaşıyordum gerçi arada hala karşılaşıyorum :misshonk:
ama replikayla özellikle gösterdim yaa adam gitmiş damacana gibi karahayıt ekmeğini dilimlemiş, bi de ağır bi ekmek o tanesi en az 3 dilim :honk:
sana 2 kare bitter çikolata yazdığım danışanımın hikayesini anlatmış mıydım :misshonk:
Sen anlat ben yarın okurum artık..İyi akşamlar..:D

pumpkin

Elmas Üye
Sen anlat ben yarın okurum artık..İyi akşamlar..:D
ama böle olmaz ki yaa en heyecanlı yerinde .s.s
neyse madem o kadar ısrar ettin anlatiim bari :dyg:

biri çok seviyom onsuz olamıyom bana çikolata yaz dedi yazdım 2 kare bitter çikolata. gidiyo geliyo kilo alıyo. kafaları yiyorum .s.s arkadaşları da diyomuş böle dyt mi olurmuş diyette çikolata mı olurmuş .s.s inadına inadına yazıyorum çikolatayı :honk: sonra besin tüketim kaydında 1 kare çikolata yazmış. dedim neden 2 değil. dedi 1le doyuyorum o bile çok geliyo. o an yer ayağımın altından kaymaya başlamıştı ki can alıcı soru geldi 'siz kare dediniz ama ben dikdörtgen yiyorum sorun olur mu'. işte o soru başımdan aşağıya kaynar suların döküldüğü andı .s.s meğersem 100 gram çikolata yiyormuş, bazen bitiremediği için bırakıyormuş :honk: sonra tekrar anlattık ben gramını da yazmaya başladım tüm diyetlerimde, ama ne biliyim toyuz o zamanlar, 2 kare çikolatadan 200 gram anlamazsın yaaa :honk: yani bence anlamazsın .s.s neyse o kadın boşandı o ara bişiler oldu başka şehre taşındı. tabiri caizse kadından kurtuldum. birkaç yıl sonra bana mesaj attı. ben sizin yazdığınız her diyeti saklıyordum hafta sırasına göre uyguladım ve 2 ayda 10 kilo verdim teşekkürler diyordu.... kadının 3-5 kilo fazlası vardı sonra baktım resmen manken olmuş :dyg: o gün dedim ki kero sen bu işi biliyorsun :honk: bu da işte benim ilk seanslarımın 1 saatten fazla kontrollerimin de 30-40 dk sürmesinin öyküsüdür..........

pumpkin

Elmas Üye

limonata

Altın Üye
mesele yok olmayı istemek yoksam asla fazlalığım yok her zabah kefir ile kahvaltı yapan bi manyağım jzbxjshd

simbat

Gümüş Üye
Sen kahve rengini toprak rengi olarak düşünmeyi denesen bu sorunlar çözülür mü ?20 yıldır sadece bi şey düşünüyodum şimdi 20 senede aklımı kemiren şeye bir de eş bulmuş oldun inşallah bunnar bir araya gelince daha da üremezler....

Üst Alt