Yılmaz Erdoğan'a Sitem Etti 2 Günlük İlişki Gibi Konuştu

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Manken Cansu Taşkın verdiği bir röportajda Yılmaz Erdoğan ile aşk yaşadığını "Evet, haberler doğru" diyerek doğrulamıştı. Taşkın'ın açıklamasının ardından kardeşi Elif Vurgun, çiftin romantik karelerini sosyal medya hesabında paylaştı.

Çiftin birbirine sarıldığı ve öpüştüğü anlar sosyal medyada uzun süre gündem olmuştu.

1716439746655.png

DAVA AÇACAĞI İDDİA EDİLDİ
Görüntülerin Erdoğan'dan habersiz bir şekilde çekildiği ve izni alınmadan sosyal medyada paylaşıldığı iddia edildi.

Taşkın ve Vurgun'a dava açacağı iddia edilen Yılmaz Erdoğan, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Geçen yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki 'garip' bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle..."

"BİR İLİŞKİ YAŞANDI"
Snob Magazin'e konuşan Taşkın, ilişkisi hakkında "Özel hayatımı özelimde yaşıyorum. Herkesin saygı duyması lazım. Hiçbir zaman ön planda tutmadım. Ön planda tutsaydım ilişki olduğu zaman yapardım. Çok şey konuşuluyor. İki günlük ilişki gösterildiği ve dava açılacağı dendiği için yalanladım. Dava söz konusu olamaz, çünkü yaşanan bir ilişki vardı" dedi.

1716439724882.png

"İKİ GÜNLÜK İLİŞKİ GİBİ GÖSTERİLDİ"
Taşkın sözlerine "İki günlük ilişkide gibi gösteriliyorsam eğer kardeşim de çıkar konuşur, ağabeyim de konuşur. Sizin kızınıza da böyle ithamda bulunulursa sizin de aileniz ayaklanır. Bu bir ifşa değildi. Her görüntü izin alınarak benim telefondan çekilir. Kardeşim kendi inisiyatifinde paylaştı. Ona da saygı duyuyorum. İki günlük ilişki gösterildi. Hiçbir zaman o tarz bir insan olmadım. Benim de ailem var. Herkes kendine gelsin." diye devam etti.

Eru

Altın Üye
"Özel hayatımı özelimde yaşıyorum."

Puhahaha. :D Ama bu arada manitamın kucağındayken, öpüşürken videomu çektiriyorum.

Tupac

Gümüş Üye
Bence kadın haklı.

Alice

Altın Üye
Görünen köy klavuz istemez. Kızla eğlenmiş, yemiş, içmiş , sarmaş dolaş olmuşsun. Geçenki videolarda emerek, yalayarak öpüyordun. Sevgili değiliz diyor bir de. İyice ahlaksızlık, utanmazlık, arlanmazlık...

Tuz

Maybe in Another Life...
Bronz Üye
Reklam için lekelenen adına değmez

Üst Alt