yazmak isteyen bi şekilde yazıyo arkadaşlar .s.s

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye

CipraLex

Gümüş Üye
Şöyle eski konuları hortlatmayın be. Ben şimdi o tweet i merak ettim ama ortada tweet yok. Ne yapcaz şimdi..?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Şöyle eski konuları hortlatmayın be. Ben şimdi o tweet i merak ettim ama ortada tweet yok. Ne yapcaz şimdi..?
aşırı haklısınız hocammm...
ama aynı mantıkla yeni konu açmak istemedim :honk:

hatırladığım kadarıyla tweette şey vardı: çocuk barışmak için sürekli kıza para transferi yapmış özür falan diliyodu. linçlemişlerdi yorumlarda diye hatırlıyorum. ya da buna benzer bişiler olmuştur ya da uyduruyorumdur bilemedim :honk:

CipraLex

Gümüş Üye
aşırı haklısınız hocammm...
ama aynı mantıkla yeni konu açmak istemedim :honk:

hatırladığım kadarıyla tweette şey vardı: çocuk barışmak için sürekli kıza para transferi yapmış özür falan diliyodu. linçlemişlerdi yorumlarda diye hatırlıyorum. ya da buna benzer bişiler olmuştur ya da uyduruyorumdur bilemedim :honk:
Kıza sürekli para mı gönderiyor? Kız paralı asker mi?

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
bu kadar azim pek sevimli değil bence psikopatik bir durum , fazla aşırı , bu kadar seviyorsan heryerden engellemis de olsa kapisinin önüme gider orda bagirirsin , tabi götün yerse , neyse ki fake oldugundan hicbir şuphemiz yok........ keşke bende birini heryerden engellesem de üç beş yolumu bulsam fbdusjrfbz9sjfndnsbd

Üst Alt