Video izle para kazan

CipraLex

Gümüş Üye
Ortalama aylık boş zamanınız varsa 400-500 TL gibi bir getirisi oluyor. En azından benim boş zamanıma göre hesaplarsak..:D 2 aydır takılıyorum bu tür sistemlerde. Siz siz olun benim yaptığım hataları yapıp ponzi sistemlerine girmeyin. Gerçi ponzi den de kazandım kazanıyorum ama kaybettiklerimde oldu..:D

S

Silinen üye 831

Ortalama aylık boş zamanınız varsa 400-500 TL gibi bir getirisi oluyor. En azından benim boş zamanıma göre hesaplarsak..:D 2 aydır takılıyorum bu tür sistemlerde. Siz siz olun benim yaptığım hataları yapıp ponzi sistemlerine girmeyin. Gerçi ponzi den de kazandım kazanıyorum ama kaybettiklerimde oldu..:D
İlgilenirsen elimde senin için satılık köprü var😁

CipraLex

Gümüş Üye
İlgilenirsen elimde senin için satılık köprü var😁
Yok sağol o işler öyle olmuyor. Fakat ilgilenirseniz en basitinden bir link paylaşıyım.

www.coinpayu.com

Satoshi olarak toplarsınız ve 3000 satoshi biriktiğinde çekim yapabilirsiniz bu sistemden. Size tavsiyem çekimlerinizi doge coin olarak yapın. Doge coin de ücret almıyor sistem. 3000 satoshi yaklaşık 10 doge yapsa oda 15TL ye falan tekabül ediyor. Aşağıda coinpayu dan yaptığım çekimler var.

1684815338505.png

6 nisan dan bu yana siteden 218 TL para kazanmışım..:D

CipraLex

Gümüş Üye
Yok sağol o işler öyle olmuyor. Fakat ilgilenirseniz en basitinden bir link paylaşıyım.

www.coinpayu.com

Satoshi olarak toplarsınız ve 3000 satoshi biriktiğinde çekim yapabilirsiniz bu sistemden. Size tavsiyem çekimlerinizi doge coin olarak yapın. Doge coin de ücret almıyor sistem. 3000 satoshi yaklaşık 10 doge yapsa oda 15TL ye falan tekabül ediyor. Aşağıda coinpayu dan yaptığım çekimler var.

Ekli dosyayı görüntüle 7801

6 nisan dan bu yana siteden 218 TL para kazanmışım..:D Bu arada siteye üyeliğim 14 Mart. İlk çekimi 6 nisanda yapmışım parayı görünce işin üzerine durmuşum..:D

S

Silinen üye 831

www.coinpayu.com

Ekli dosyayı görüntüle 7801
Teşekkür ederim @CipraLex ben fazla ilgili değilim bu konuda. Sana başarılar diliyorum tabi bol bol coin kazanmaya bak. Dogecoine güvenme, Elon denen herifin oyuncağı oldu, geleni gideni silkeliyor adam.

CipraLex

Gümüş Üye
Teşekkür ederim @CipraLex ben fazla ilgili değilim bu konuda. Sana başarılar diliyorum tabi bol bol coin kazanmaya bak. Dogecoine güvenme, Elon denen herifin oyuncağı oldu, geleni gideni silkeliyor adam.
Sıkıntı yok. Doge sadece aracı ücret alınmadığı için. Sonrası swap işlemleri.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
demek artık izleyenede veriyorlar , insalık ölmemiş.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Yok ölmemiş ölmemiş ama dediğim gibi çok zaman alan iş video işi. Ortalama 20 saniye desek 4k izlemeye bişi evricek desek 22 saatlik izleme saati yapar.
olsun hocam 3 , 5 yolumuzu bulalım yeter , masallah ne hayir sever insalar var

CipraLex

Gümüş Üye
demek artık izleyenede veriyorlar , insalık ölmemiş.
1684817986623.png

Buyur kaba bir hesapla 3954 video izlemem lazım ki 1 dolar kazanıyım. Hadi bazılarında daha yüksek verdi diyelim taş çatlatın 3500 video izlemen lazım 1 dolar için. Yani yaklaşık 20 saat...

uchiha

Haybeden..
Altın Üye

CipraLex

Gümüş Üye
Fakat faucet ler de de scam lere dikkat et. Misal dogebit diye bir siteye denk gelirsen hiç bulaşma ödeme yapmıyor..:D

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Öyle diyorsan öyledir ama bunun yerine faucet sistemlerini araştır. Buna haryacağın zamanda iki üç katını kazanırsın..:D
onunla alakalı bilgi paylaşırsanız ordan da yardırır sağlığınıza duacı oluruz hocam

CipraLex

Gümüş Üye
Bu işe girenler olacaksa sorunsuz ödeme yapan bir kaç sistem adı yazıyım..

- Coinpayu
- Coinfola
- Viefaucet
- adbtc
- banfaucet
- coinpayz
- freebnbcoin

liste uzar gider ama bunlar benim şuana kadar sorunsuz ödeme aldığım sistemler.

CipraLex

Gümüş Üye
Tabi bu sistemlerden para toplamak için kendinize bir faucetpay hesabı açın. Faucetlerden oraya toplayarak daha sonra kullandığınız borsaya rahatlıkla aktarabilirsiniz toparladığınız coin leri...

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
Tabi bu sistemlerden para toplamak için kendinize bir faucetpay hesabı açın. Faucetlerden oraya toplayarak daha sonra kullandığınız borsaya rahatlıkla aktarabilirsiniz toparladığınız coin leri...
hocam sayenizde cebimiz para görecek , bilginize sağlık.

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
sonra kesin zamn gelir doye benzinlikten iki karton aldim

Üst Alt