CipraLex

Gümüş Üye
Sonuç olarak her fırsatta sefişiyoruz yani dimi. Ben öyle anladım...:D

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
yemeyin beni fjdjdhs millet açç açç fhshdh
images

Johns

Gümüş Üye
Hala tehlikedeyim yazık

S

Silinen üye 831

Ekli dosyayı görüntüle 2990

Uzmanlar uzun süre cinsel ilişkiye girmemenin çeşitli zararları olduğunu belirtti. artan kaygı, depresyon ve uyku sorunları gibi sağlık üzerinde olumsuz etkileri olabileceğini söyledi. Fiziksel yakınlığın olmaması, yalnızlığa, izolasyona ve hatta bağışıklık sisteminizi tehlikeye atabilecek dokunma açlığına da yol açabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 2989

Fiziksel ve zihinsel sağlık için cinsel ilişkiye girmek olumlu etkilere sahiptir

Ekli dosyayı görüntüle 2986
Psikolog doktor Rachel Needle, "Orgazm, en azından geçici olarak stresi azaltmaya yardımcı olabilecek ve bizi daha mutlu eden olumlu duygulara yol açabilecek endorfin salgılar." dedi. "

Ekli dosyayı görüntüle 2988
"Yani, birlikte seks yapmasanız bile, bu faydalardan yararlanmaya devam etmek istiyorsanız, orgazm olmaya devam etmenin yollarını bulun.

Ekli dosyayı görüntüle 2987
Güvenli bir şekilde fiziksel yakınlığa sahip olamadan aylar geçiren insanlar, cilt açlığı ve dokunma açlığı geliştirebilir - bu da bağışıklık sisteminizi zayıflatabilir ve yüksek depresyon ve kaygı oranlarına yol açabilir.
makalenin sonu kullanılmaya kullanılmaya kuruyup düşer diye bitecek sanmıştım ama allahtan öyle bitmedi sonu:)

Üst Alt