Üstteki üye hakkında ne düşünüyorsun ?

Süreyya

Spákona
Süper Mod
Ben tanidim galibamsi feu
Charismax hep ayni.ddd
Cherry cok tatli ya

Msslh ayni andi yazmissiniz

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Süreyya ve chen korktuğum iki kişi.. Sağını solunu tahmin edemediklerim.. Sohbette edemediklerim.. Etsemde uyuşamadıklarım olacak kişiler .. Ama bu ikisi çok değişik abi.. Valla bak.. Adamı çocuk ederler.. Neden mi ? Çünkü BiBiskrem veren olmadı daha bana..

Cherry

Platin Üye
Süreyya ve chen korktuğum iki kişi.. Sağını solunu tahmin edemediklerim.. Sohbette edemediklerim.. Etsemde uyuşamadıklarım olacak kişiler .. Ama bu ikisi çok değişik abi.. Valla bak.. Adamı çocuk ederler.. Neden mi ? Çünkü BiBiskrem veren olmadı daha bana..

@Süreyya ve @Chen dünya tatlisi : )) neresi tehlikeli be : )

Süreyya

Spákona
Süper Mod
Seni Cherry ye havale ediyorum charismax ndjdjd

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Noluyo lan.. Görmedinler bilmedinler... @Cherry beni ketenpereye mi getirdin kızzz dsjgkjdshkjgh

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
İyi ki etiketledin çiçeğim, yoksa ben hiç görmezdim mfkxk

@Charismax teessüf ederim, sanki beni başka forumlarda görmedin :d

En azından layklaştığımız olmuştur
Senin için chen diyorlar ... :D Ama bhen cheni tanımıyorum kendisinden.. Hep ordan burdan şurdan... Gerçi renk sıralasından tut kişiliğine kadar biliyorum anlatımlarla'da kimle hangi konu geçisinde anlattı hangi sitelerin ismi geçti şu'an bilmiyorum... Şaka yahu ortalama %95 bir çok kişiyi senelerdir biliyorum tanımasamda.. Aynı şekilde benide görüp biliyorlar tanışmasalarda.. Ama hep şu klişe.. Aaaa ben seni böyle bilmiyordum tanış sonrası illa olan şeyler olacaklar.. kafjadhfj

Cherry

Platin Üye
Senin için chen diyorlar ... :D Ama bhen cheni tanımıyorum kendisinden.. Hep ordan burdan şurdan... Gerçi renk sıralasından tut kişiliğine kadar biliyorum anlatımlarla'da kimle hangi konu geçisinde anlattı hangi sitelerin ismi geçti şu'an bilmiyorum... Şaka yahu ortalama %95 bir çok kişiyi senelerdir biliyorum tanımasamda.. Aynı şekilde benide görüp biliyorlar tanışmasalarda.. Ama hep şu klişe.. Aaaa ben seni böyle bilmiyordum tanış sonrası illa olan şeyler olacaklar.. kafjadhfj

Seninle ilk tanistigim günü hatirlior musun : ))

Eru

Per aspera ad astra...
Altın Üye
Bir çok forumda görüyorum nickini. Adını biliyordum da unuttum. Sağdan soldan arkadaşlar vasıtasıyla ismen tanışığızdır muhtemelen.

Üst Alt