Tartışmada Kız Arkadaşınıza Söylememeniz Gerekenler Beyler Not Alın :)

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Eğer daha uzun ömürlü bir hayat diliyorsanız bir kavgada kız arkadaşınıza asla söylememeniz gereken sözleri bilmelisiniz.

Bazen kadınlar delirebilir, özellikle size, hem de hiç bir sebebe ihtiyaç duymadan. Siz de boşta bulunup, önemsiz olduğunu düşündüğünüz bir söz edersiniz. Sonra bir bakmışsınız o söz bir çığ gibi büyüyüp sizin üzerinize doğru şiddetli bir şekilde düşüyor. Kadınlardan hiç bir zaman vazgeçmeyeceksiniz, fakat bu tür problemlere bir çözüm var o da söz seçiminiz. Karşınızda asla söylememeniz gereken sözler:

Bırak, Sal, Rahatla, Boşver: Tıkandığımız noktada genellikle seçimimiz bu kelimelerden yana oluyor, aslında olmamalı çünkü ateşe körükle gidiyoruz. Kız arkadaşınız sinirden patlayacakken ona “Boşver” ya da “Ya bir rahatla yaaa!” demek sadece sizin için işleri daha da zorlaştıracaktır. Bu kelimeler yerine :”Benim de canım senin kadar sıkıldı bu konuya” ya da “Beraber hallederiz” gibi rahatlatıcı cümleler seçmelisiniz.

Ben Böyle Bir Adamım:

Siz kendinizi bu halinizle kabul etmiş olabilirsiniz ama kız arkadaşınız bunu yemeyecek. Siz böyle bir cümle kurunca kız arkadaşınız “Allah’ım neydi benim günahım!!” diye düşünmeye başlıyor ve sizin gibi biriyle nasıl buralara geldi diye kendiyle beraber size de kızıyor. İlişkiniz devam etsin istiyorsanız bu cümleyi tamamiyle hafızanızdan silin. Bunun yerine “Değişmeye çalıyorum” deyin, ne kadar yalan olsa da.

Seni Seviyorum (Kavga Sırasında):

Kavga sırasında hemen bu işin içinden kurtulmak için dakika 1 gol 1 “Seni seviyorum”’u sıkmayın. Belli ki bir halt yemişsiniz o yüzden özür dilemeye hazırlanın, neyi neden yaptığınızı açıklayın. Sonra da “Bir daha olmayacak”’la bitirin.

kavgada_söylenmemeli_forumsal.jpg

Sana Kalmış:

Burada kızılacak ne var diye düşünmeniz çok normal fakat kadınlara “Sana kalmış” denilince “Zaten 1 aya ben bu işin içinden kendimi kurtarıyorum” ya da “Artık hiç bir şey umrumda değil” der gibi, yani ilişkinin iplerini salmışsınız gibi geliyor. O yüzden bu tür sözlerden kaçınıyoruz onun yerine “Ben karar veremedim, sen ne düşünüyorsun?” diye sormalısınız.

(Hiçbir şey):

Tek kelime etmeyerek paçanızı kurtaramazsınız. Hatta sessiz durmanız onu daha da delirtecektir. Çünkü susunca hala kendinizi haklı gördüğünüzü düşünüyorlar. O yüzden bizce ötmeye başlayın.

De-Niro

Bronz Üye
Bir daha olmaz deyip bitirmek en mantiklisi.Bosuna kendinimizi paralamaya gerek yok beyler.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bir daha olmaz deyip bitirmek en mantiklisi.Bosuna kendinimizi paralamaya gerek yok beyler.
Doğru nasıl olsa hiç kazanan taraf olmayacaksınız

Ama kestirme cevaplar kadınları tatmin etmez

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
arkadaşlar bu tip yazılar feminen toplum yaratmak için üretilmiştir ne diyorlarsa tersini yapın...
hepsini söyleyin gayet iyi cevaplar ve sözler

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Yalnız şu "bırak, rahatla, sal, boşver" hakketen tehlikeli. Ateşi körüklemeyi bırak resmen kendini ateşletip kül e dönderir aman.

Serçe

Uzaklaştırıldı
Görselde adamın kadına hükmedici olması çok rahatsız etti beni :(

AsteriX

DJ
Adamdaki bakışlar cidden kıyamam cinsinden mi ? resmen itaat et der gibi bakıyor
-Ne olur Abuzittin, bir şeyler yap kurtulalım şu kan davasından.
-Halledeceğim Cevriye de nasıl olur ben de bilmiyorum. Hele gel şu gerdeği halledek de düşünürüz beraber.

alcatraz

🍻
Moderatör
eğer gidersen bi daha dönme

Üst Alt