CipraLex

Gümüş Üye
Bu TV'lerin çıktığından beri var diye biliyorum. Ama nasıl onu bilmiyorum. Babaannem telefonunu bari yatak odasına sokma diye söyleniyor. Büyüktür biliyo birşeyler 😅
O kadarini bilmem ama 2000 li yillarin basinda yatak odalarinda kamerali bilgisayar kesinlikle tavsiye etmiyordum. Ufak minnak antiviruslere yakalanmayan bir program vasitasi ile bilgisayarda kamera ve mikrofon varsa duzenli ses ve goruntu kayitlari alinabiliyordu...

O zamanlar bu kadari yapilabiliyorsa suan kimbilir neler neler yapiliyordur... velevki o zamanlar bu kadarcik seyi ben bile yapabiliyorken simdi ki isin erbablari ahey ahey aheyyyy....

CipraLex

Gümüş Üye
Bu arada kesinlikle hem yazili hem sesli her turlu dinleniyoruz. Ona gore reklam calismasi yapiyorlar...

CaT

🎈
Board Admin
O kadarini bilmem ama 2000 li yillarin basinda yatak odalarinda kamerali bilgisayar kesinlikle tavsiye etmiyordum. Ufak minnak antiviruslere yakalanmayan bir program vasitasi ile bilgisayarda kamera ve mikrofon varsa duzenli ses ve goruntu kayitlari alinabiliyordu...

O zamanlar bu kadari yapilabiliyorsa suan kimbilir neler neler yapiliyordur... velevki o zamanlar bu kadarcik seyi ben bile yapabiliyorken simdi ki isin erbablari ahey ahey aheyyyy....

Vay be sen neymiṣsin, kimleri izliyordun.. kayitlar varmi lfkdkf

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Sosyal medyam beni dinlese nolur dinlemese ne olur ki?
Düşündüm de, duyacağı şeylere gel. :p

-Şişe'yi tutuyorlar anasını satiyim.
-Müstehak bunlara, aç gebersinler.
-Elon ile Mark kapışacakmış.
-A4 2,5 milyon olmuş ama roket gibi, değer bu paraya.
-Koz maça beyler.
-İyilik sağlık sen nabıyon?
-Perseid'e gidiyoz mu? Yok çomar dolu o sahil.

Yemin ederim konuşulan, ağızdan çıkanlar hep bunlar. Sosyal medyam benim bunları duysa ne değişir ki. :)

Üst Alt