Bi yöntemi mi var

Hani ben gibi başka kızlar da bilmiyorsa yardım eder misiniz lütfen
Bilmiyorum ki üç gün önce William Levy'yi keşfettim. Siyah beyaz yan profilden fotosuna düştüm, hatta babaannem slink diye kafama vurdu önüne bak diye. Adamın donuna kadar herseyini üç gündür görüyorum🤭🤭

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Biz tatilde iskambil kağıdı oyunları oynadık ki hiç oynamayan arkadaş vardı. Hayatında iskambil kağıdı ile oyun oynamamış yani ertesi gün telefonunda iskambil kağıdı reklamı vardı. 🥲

Lucas

Gümüş Üye
he işini gücünü bırakmış benim saçma sapan yılan hikayesi hayatımı dinliyormuş servisler :honk:
Bize gereksiz görünebilir ama reklamların karşımıza alakalı çıkması yaptığımız aramadan tut konuşmaya kadar otomatik olarak tanınıyor.

Servisten kastım google servisleri, apple'ın servisleri. CIA ya da Mossad'ı kastetmemiştim. :)

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Bize gereksiz görünebilir ama reklamların karşımıza alakalı çıkması yaptığımız aramadan tut konuşmaya kadar otomatik olarak tanınıyor.

Servisten kastım google servisleri, apple'ın servisleri. CIA ya da Mossad'ı kastetmemiştim. :)
ben öle anladım ama, çok polisiye kitap okuduk yani zamanında hgfhkl
hatta bi an hayal kurdum düşünsene cia ajanısın ve senin işin de keroyu dinlemek, hiç sıkılmazdı yaa :honk: ne hayatalr var yarabbi diyerek haline şükredip müslüman bile olurdu, bence bu yaşanırdı çünkü neden yaşanmasın hgsgfhkl

Lucas

Gümüş Üye
ben öle anladım ama, çok polisiye kitap okuduk yani zamanında hgfhkl
hatta bi an hayal kurdum düşünsene cia ajanısın ve senin işin de keroyu dinlemek, hiç sıkılmazdı yaa :honk: ne hayatalr var yarabbi diyerek haline şükredip müslüman bile olurdu, bence bu yaşanırdı çünkü neden yaşanmasın hgsgfhkl
Ahahahah belki de isteklerini dikkate alır foruma gereken tepkileri eklerlerdi... 😁

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bilmiyorum ki üç gün önce William Levy'yi keşfettim. Siyah beyaz yan profilden fotosuna düştüm, hatta babaannem slink diye kafama vurdu önüne bak diye. Adamın donuna kadar herseyini üç gündür görüyorum🤭🤭
Google adam kayırma... Yazıklar olsun sana twitter youtube instagram trendyol

Üst Alt