Sizi sevmeyen birine tepkiniz ne olur?

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
sizi sevmeyen birine tepkiniz ne olur nasıl davranırsınız. yine max verim almam gereken bir konu, gerekli ilgi ve alakayı gösterirsiniz artık bi zahmet siz de..............

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Eğer hayatımda mecburi olarak varsa politik ve mesafeli davranırım

Eğer arkadaşimsa artık arkadaşim değildir

Eger akrabamsa zaruri buluşmalarda insan içinde selam verip kendisi ile bir daha alakadar olmam Yani yine de toplum içinde başkasının ağzına laf vermeyelim diyedir fakat soğuk rüzgarlarım hissedilir

Açiklası rahat iletişim kurabildiğim için çevremde daima başkaları ile ilgilenip yine her türlü yokmuş gibi davranırım

pumpkin

Elmas Üye
zor insan sevdiğimden midir bilmiyorum, biri beni sevmiyorsa kesin önce ben onu sevmemişimdir :honk: o yüzden umrumda da olmaz :honk: anneme göre zaten ben kimi seviyorum :honk:
yine aydınlandığım bir konu oldu, bundan sonra ben de politik davrancam, hiç de beceremem ama deniycem

pumpkin

Elmas Üye
Bu bir "deyt" ise, sevmezsen sevme vermezsen verme be, derim.
hmmmm
aşağıdaki durumların da cevaplarını bekliyorum o zaman :torpu:
annen
baban
kardeşin
halan
dayın
uzaktan akraban
enişten
iş arkadaşın
yöneticin
komşun
otobüs durağındaki dayı
rakip takım taraftarı
forumdaki bir üye
tekelci abi
pazarcı teyze
mağazadaki reyon görevlisi
öğretmenin
danışmanın
emlakçın
ev sahibin

bunların tek tek kısa kısa cevabını istiyorum, benim için ölüm kalım meselesi :dyg:

Lucas

Gümüş Üye
hmmmm
aşağıdaki durumların da cevaplarını bekliyorum o zaman :torpu:
annen
baban
kardeşin
halan
dayın
uzaktan akraban
enişten
iş arkadaşın
yöneticin
komşun
otobüs durağındaki dayı
rakip takım taraftarı
forumdaki bir üye
tekelci abi
pazarcı teyze
mağazadaki reyon görevlisi
öğretmenin
danışmanın
emlakçın
ev sahibin

bunların tek tek kısa kısa cevabını istiyorum, benim için ölüm kalım meselesi :dyg:
Herkesin sevmesini mi bekliyosun ükdkekekkd annem babam sever zaten sevmeme gibi durumları yok ama eğer bi insanı annesi babası sevmiyorsa zaten yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Kardeş sevmiyosa yine yapabileceğin bi şey yok aynı tepkiyi sen de vereceksin.

Halan dayın ve uzaktan akraban da sevmiyosa takmaman lazım o kadar da hayati öneme sahip durum değil.

Enişten sevmiyosa vur şaplağı ensesine, naber lan cerram, de.

İş arkadaşları zaten genelde sevmez bir şey yapmam aynı şekilde devam ederim işime.

Yöneticimin sevmemesi önemli değil, problem yaratmaması önemli.

Komşun sevmiyosa salla gitsin.

Otobüs durağındaki dayı sevmiyosa "dayı eskiden böyle değildi gençler şimdi ne haldeler" de ve sevilcen ama uzun sohbete hazır ol.

Rakip takım taraftarı sövmese iyi, sevmemesi bi şey değil.

Forumdaki bir üye sevmiyorsa forumların altın kuralını uygula "forumdan biri hakkında isim vermeden yorum yap" konusuna gir ve S A L L A.

Tekelci abinin ve pazarcı teyzoşun sevmesi için ona katkın olmalı.

Mağazadaki reyon görevlisi zaten kimseyi sevmez hep bi trip atar gider sen de atara atar gidere gider yaparsın olur biter.

Öğretmenin sevmiyosa sevmiyordur naparsan yap değişmez dicem ama değişiyor uslu bi çocuk ol belki şirinleri de görebilirsin.

Danışman ve emlakçı konusunda uzman değilim maalesef. Sie lan derim en fazla.

Ev sahibi de sevmiyosa boş ver zaten yenisini ve daha çok para vereni bulursa seni unutur 🚬

Evet bu yazıyı da forumun girişine asmak lazım.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
@Lucas içlerinden en kötüsü komşu gibi geldi bana jtjdksk

Olur olmaz zamanlarda başina bela olabiliyorlar hatta akrabadan bile önemli komşu ya

pumpkin

Elmas Üye
Herkesin sevmesini mi bekliyosun ükdkekekkd annem babam sever zaten sevmeme gibi durumları yok ama eğer bi insanı annesi babası sevmiyorsa zaten yapabileceği hiçbir şey yoktur.

Kardeş sevmiyosa yine yapabileceğin bi şey yok aynı tepkiyi sen de vereceksin.

Halan dayın ve uzaktan akraban da sevmiyosa takmaman lazım o kadar da hayati öneme sahip durum değil.

Enişten sevmiyosa vur şaplağı ensesine, naber lan cerram, de.

İş arkadaşları zaten genelde sevmez bir şey yapmam aynı şekilde devam ederim işime.

Yöneticimin sevmemesi önemli değil, problem yaratmaması önemli.

Komşun sevmiyosa salla gitsin.

Otobüs durağındaki dayı sevmiyosa "dayı eskiden böyle değildi gençler şimdi ne haldeler" de ve sevilcen ama uzun sohbete hazır ol.

Rakip takım taraftarı sövmese iyi, sevmemesi bi şey değil.

Forumdaki bir üye sevmiyorsa forumların altın kuralını uygula "forumdan biri hakkında isim vermeden yorum yap" konusuna gir ve S A L L A.

Tekelci abinin ve pazarcı teyzoşun sevmesi için ona katkın olmalı.

Mağazadaki reyon görevlisi zaten kimseyi sevmez hep bi trip atar gider sen de atara atar gidere gider yaparsın olur biter.

Öğretmenin sevmiyosa sevmiyordur naparsan yap değişmez dicem ama değişiyor uslu bi çocuk ol belki şirinleri de görebilirsin.

Danışman ve emlakçı konusunda uzman değilim maalesef. Sie lan derim en fazla.

Ev sahibi de sevmiyosa boş ver zaten yenisini ve daha çok para vereni bulursa seni unutur 🚬

Evet bu yazıyı da forumun girişine asmak lazım.
acilen foruma rep sistemi geelsin, ama bak acilen diyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

çerçeveletilip forum girişine asılacaklar listesine eklendi :dyg:

Üst Alt