Sevgilisinin kahvesine gülücük sembolü çizen baristayı yumrukladı

Cherry

Platin Üye

View: https://youtube.com/shorts/qcYkViLWdEQ?si=AV9A221Ta7gGtT1C

İstanbul'da bir kişi, kız arkadaşının kahve bardağına gülücük sembolü çizdiği gerekçesiyle tartıştığı baristayı peş peşe yumruk atarak darbetti. Olayın güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı.​

Bakırköy'de bir kişi, kız arkadaşının kahve bardağına gülücük sembolü çizdiği gerekçesiyle tartıştığı baristayı darbetti. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansırken tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

KAHVEYE GÜLÜCÜK ÇİZEN BARİSTAYI DÖVDÜ​

30 Ekim 2023 tarihinde meydana gelen ilginç olayın görüntüleri ortaya çıktı. Cevizlik Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi'nde bulunan bir kafede bir kişi, kız arkadaşı ile birlikte kafeye giderek kahve sipariş etti. Siparişleri hazırlayan barista, kadının kahve bardağına gülücük sembolü çizdi. Kız arkadaşının kahve bardağında gülücük sembolü olduğunu gören kişi, baristayla tartışmaya başladı.

YERDEDE DE YUMRUKLAMAYA DEVAM ETTİ​

Tartışmanın büyümesiyle öfkeli kişi, tişörtünü çıkartarak baristaya saldırmaya başladı. Çalışanlar ve diğer müşterilerin engel olmaya çalıştığı öfkeli kişi, peş peşe yumruk atarak baristayı yere düşürdü. Yerde de bir süre vurmaya devam eden saldırganı müşteriler uzaklaştırmayı başardı.

Tartışmanın ardından öfkeli kişinin baristaya peş peşe yumruk attığı anlar, kafenin güvenlik kamerasına yansıdı. Öte yandan tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

kahve-bardagindaki-gulucuk-yuzunden-baristaya-16721263_174_amp.jpg

Frenk

Altın Üye
Evet üstelik bana videosu da denk geldi

Adamın bir soyunması var koptum

Es1967

Altın Üye
Bu kahvedeki gülücük sadece kıza mı gelmiş? Erkeğin kahvesinrde yapılmış mı?

Frenk

Altın Üye
Kıskançlıktan mı soyundu sence?

Es1967

Altın Üye
Kıskançlıktan mı soyundu sence?
Valla ben de kıskanç adamım.
Masamdaki bi kızın kahvesini gülücüklü gönderip benimki düze gelirse, çıldırırım ben de. İkimize aynı gelse işletme formatı zart zırt der takılmam geçerim.
Ama aksi durumda kavga ederim ben de ama soyunmam bunun gibi. Ben doğu da yaşıyom içlik gitmişim altta 10 kat var soyunana kadar beni döverler :d

Frenk

Altın Üye
Sen kıskanma olayını yanlış anlamışsın

Gülücüğü kendisine istemiş o
Bak ben ne kadar güzelim diye saldırmış Baristaya beni neden beğenmedin diye dövmüş

Üst Alt