Sevgilimin exi peşini bırakmıyor

dostlar cok ciddi konu 1 haftadır sevgiliyiz cocugu sözlü de uyardım yetmedi en sonunda yüzlestirmek istedim sustular, kız arkadasım sonunda ikinizi de istemiyorum dedi zoruma da gitti acıkcası sebebi de cinsel birliktelik yaşamışlar 2 senelik iliskilerinde, daha önce tehdit etmiş ailene söylerim diye yine eder diye korkmuş. ikimiz de seviyoruz birbirimizi sizce ne yapabiliriz bu dayaktan da anlamaz sözden de bi kac gündür canımı sıkıyor istah falan kalmadı anca sigara iciyorum. nasıl uzaklaştırabiliriz bunu yok dese ailesine anlatıcak birlikteliğini düzgünce cevaplarsanız iyi olur.

Lavinia

Ayın Konuğu
Sevgilin bu durumdan nemalanıyor sanki. Bu senin sorunun değil bence bi şekilde noktayı koyamıyorsa kız arkadaşını sorgulamalısın.

• Beğen
Tepkiler: CaT

dinamickaygısız

Platin Üye
Bir haftada sevgili olduysanız bir haftada ayrlık acısı yaşayıverin. :honk: Sonra yeni sevgili ararsın :honk:

• Sırıt

Tupac

Gümüş Üye
Yarım anlatmışsın. Yorum yapmak anlamsız.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
O kız, senin için tehlikeli. Eski erkek arkadaşı, başına kötü bir şey getirmeden ayrılmalısın.

• Beğen

Fluffy

🐼
Elmas Üye
1 haftalık kızı bırakabilirsin yeme bizi

dinamickaygısız

Platin Üye
Her ikinizde bu kızı cinsel manada kullanmak istiyor olabilirsiniz. Öz saygınız bişeyler anlatmıyorsa biz bişeyler anlatamayız :honk: Sevginizi kendiniz sorgulayıp istediğiniz cevapları kendiniz bulun:honk: ben olsam bir haftadır tanıdığım birine hemen bağlanmazdım.:honk:

Son düzenleme:

Lavinia

Ayın Konuğu
Her ikinizde bu kızı cinsel manada kullanmak istiyor olabilirsiniz. Öz saygınız bişeyler anlatmıyorsa biz bişeyler anlatamayız :honk: Sevginizi kendiniz sorgulayıp istediğiniz cevapları kendiniz bulun:honk: ben olsam bir haftadır tanıdığım birine hemen bağlanmazdım.:honk:
Ya şu emoji psikolojimi bozdu benim 😂

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Ne yaptı peşinizi bıraktı mı?

Fluffy

🐼
Elmas Üye
yok kızı ailene söylerim diye tehdit etmis zamanında iste yıne eder dıye bır degılız
Kız başına bela açar annem, başka kız yok mu? Bulalım hemen eli yüzü düzgün, az başlık parasına okey diyen, helal süt emmiş kız?

Üst Alt