Sevgilim olmasını aşırı istiyorum

Arkadaşlar garip soru olacak ne diyebilirsiniz bilmiyorum 13 yaşındayken sevgililerle ilgili geçen bişey izledim ondan sonra bende sevgilim olmasını aşırı derecede istemeye başladım bu durum her yıl dahada arttı ve garip davranışlarım başladı sizce sevgili güzel bişey mi boş bişey mi ?

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Bu işler elden tutmayla olmaz zaten. Sen onun elinden tutacaksın da, kız milleti kendine güvensiz adamı sever mi? Daha geç değil 20 yaşına gelsin biraz gözlemlesin sonrasında fazla fazla gereğini yapar. Yönetmesi için önce gözlemlemesi lazım. Bir de kız milletiyle çatışmayı öğrenmesi lazım. Yoksa şamar oğlanına döner.
Elalemin veledi 13-14-15 yaşlarında yapıyor bu işleri avrupada falan.
Kendine güveni yerine gelsin diye ablalara götürecem diyorum zaten. Bu işi parayla yapan abla için özgüveni yerindeymiş yerinde değilmiş önemi mi var? Çocuğun özgüveni belli ki henüz oluşmamış. Belki mektepte oluşur kim bilir?

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
Elalemin veledi 13-14-15 yaşlarında yapıyor bu işleri avrupada falan.
Kendine güveni yerine gelsin diye ablalara götürecem diyorum zaten. Bu işi parayla yapan abla için özgüveni yerindeymiş yerinde değilmiş önemi mi var? Çocuğun özgüveni belli ki henüz oluşmamış. Belki mektepte oluşur kim bilir?
Onları iyi biliyorum ben. 14-15 yaşında Avrupa'da yapıyorlar 40'larına geldiler mi de tesisatları çalışmıyor. Söyletme şimdi beni 🤣🤣🤣
Onu ablalara götüreceksin bir de hastalık kaptıracaksın? 🤣🤣 Özgüvenin oluşması için önce kendini yetiştirecek sonra karşısındakini etkileyecek. Anam babam usulü yöntemler yeni dönemde tırt.

• Haha
Tepkiler: Eru

Eru

Per aspera ad astra...
Gümüş Üye
Onları iyi biliyorum ben. 14-15 yaşında Avrupa'da yapıyorlar 40'larına geldiler mi de tesisatları çalışmıyor. Söyletme şimdi beni 🤣🤣🤣
Onu ablalara götüreceksin bir de hastalık kaptıracaksın? 🤣🤣 Özgüvenin oluşması için önce kendini yetiştirecek sonra karşısındakini etkileyecek. Anam babam usulü yöntemler yeni dönemde tırt.

Ablaların hepsi her ay muayene oluyor. Yok öyle artık eskisi gibi çamurda yüzmek. Her şey temiz. Lisanslı.

Valla bu eleman kendini yetiştirmeyi beklerse 40 yaşında falan ancak milli forma giyer. Bilemiyorum Altan. :D

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
Ablaların hepsi her ay muayene oluyor. Yok öyle artık eskisi gibi çamurda yüzmek. Her şey temiz. Lisanslı.

Valla bu eleman kendini yetiştirmeyi beklerse 40 yaşında falan ancak milli forma giyer. Bilemiyorum Altan. :D
Bizim memlekette gıdalar bile zehirli. Ablaları düşünemiyorum bile 🤣 🤣 🤣

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
@Barisgzl1 Ağustos da bitmeden eli çabuk tut
@Fluffy doğru söylüyor. Ağustos ayı Baaağyan milletinin bikinilerle kendi güzelliklerini sergilemeyi sevdikleri yıl. Bu moralli zamanlarında birini kaptın kaptın, Eylül sonu gibi hepsi bunalıma girmeye başlıyor "Aaaay yaz bitiyor" diyerekten. Sonra nazları, kaprisleri hiç çekilmez.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
@Fluffy doğru söylüyor. Ağustos ayı Baaağyan milletinin bikinilerle kendi güzelliklerini sergilemeyi sevdikleri yıl. Bu moralli zamanlarında birini kaptın kaptın, Eylül sonu gibi hepsi bunalıma girmeye başlıyor "Aaaay yaz bitiyor" diyerekten. Sonra nazları, kaprisleri hiç çekilmez.
Sen naptın verimli geçti mi bikini dönemi

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
Kaaaardeş çekemeyeceksen bu aşkın tribini hiç sevgili yapma kızlar böyledir
Çekemem de, çektirmem de. Bu ney yaw? Dert babası mıyız biz? Hem bizim meslek icabı sakin ve melankolik durumlardan uzak durmamız lazım. Maşallah sizin melankoliniz de, duygusallığınızda bitmiyor.

Üst Alt