Seven Erkek Nasıl Anlaşılır

Serçe

Uzaklaştırıldı
Konuya uygun yorum yapacak olursam ; sizi merak ediyorsa sürekli iletişim de olmak istiyor ise diğer kadınlara mesafe koyuyor ise sorunlarınızı çözmeye çalışıyor sesinizin tonundan anlıyor ve siz hiç seslenmeden anında sizin yanınızda oluyor ise sizi hissediyor ve sizi gerçekten seviyordur.

Serçe

Uzaklaştırıldı
İyilik veya kötülüğün ölçütü nedir?
Erkeklerin gözünde gidenler yada her dala konan kadınlar kötüdür. Çünkü gidenlerin arkasından beddua eder söver bir merhabası ile tekrar mecnun olurlar.

İyi kadın sever bekler ve fedakar olur fakat aşk bunlarla ifade edilemez aşk tutku ve çılgınlıktır.

Erkek sürüklenmek ister kapılmak.

Lotus

Özel Üye
Platin Üye
Konuya uygun yorum yapacak olursam ; sizi merak ediyorsa sürekli iletişim de olmak istiyor ise diğer kadınlara mesafe koyuyor ise sorunlarınızı çözmeye çalışıyor sesinizin tonundan anlıyor ve siz hiç seslenmeden anında sizin yanınızda oluyor ise sizi hissediyor ve sizi gerçekten seviyordur.
Yaşadım. Ben hep güzel sevildim zaten diyesim geldi. Ama sonlar olmasa keşke. Oda yaşama dahil der susarım.

-a-

Altın Üye
Erkeklerin gözünde gidenler yada her dala konan kadınlar kötüdür. Çünkü gidenlerin arkasından beddua eder söver bir merhabası ile tekrar mecnun olurlar.

İyi kadın sever bekler ve fedakar olur fakat aşk bunlarla ifade edilemez aşk tutku ve çılgınlıktır.

Erkek sürüklenmek ister kapılmak.
Erkek olmadığın için bu yorumun tamamen iç güdesel bence. Yani erkeklerin gözünde kötü kadının nasıl biri olduğunu söylemen imkansızın bir kaç santim üzerindedir.

Ayrıca A için kötü kadın B için kötü olmayabilir. B için iyi olan kadın, C için Kötü olabilir. A=C diyebiliriz. Demeyede biliriz.

Neyse, mutlak iyi veya mutlak kötü yoktur.

Serçe

Uzaklaştırıldı
Erkek olmadığın için bu yorumun tamamen iç güdesel bence. Yani erkeklerin gözünde kötü kadının nasıl biri olduğunu söylemen imkansızın bir kaç santim üzerindedir.

Ayrıca A için kötü kadın B için kötü olmayabilir. B için iyi olan kadın, C için Kötü olabilir. A=C diyebiliriz. Demeyede biliriz.

Peki erkek gözünden kadın konumlarını açıklar mısın ?

AsteriX

DJ

Herkes kendisine göre iyi olanı bulma hedefinde oluyor tabii ki, insanları bu açıdan iyi veya kötü diye kategorize etmek elbette doğru olmaz, şiddet küfür vs uç nokta davranışlar dışında

Serçe

Uzaklaştırıldı
Siz ne derseniz deyin toplumda iyi ve kötü kadın olarak çok duyduk hemde hemcinslerinizden

-a-

Altın Üye
Peki erkek gözünden kadın konumlarını açıklar mısın ?
Açıklayamam tabikide. Açıkladığım iyi/kötü kadın benim için iyi/kötüdür. Erkeklerin genelini enteresa (bu kelime nasıl yazılıyor acaba?) etmez.

--

Konuya cevap vericem bir sonraki mesajda.

AsteriX

DJ
Siz ne derseniz deyin toplumda iyi ve kötü kadın olarak çok duyduk hemde hemcinslerinizden
Ben kendi yaşantılarıma göre yorumlarım, benim için kötü kadın, verdiğim sevgi ve değerin kıymetini bilmek yerine daha da tepeme çıkan, şımaran kadındır. En ufak şeyde bana küfür, hakaret eden kadındır. Herkes yaşadığını, gördüğünü bilir.

-a-

Altın Üye
Alangirli şeyler beklemeyin, beklerseniz IETT durağında Sivas otobüsü beklemekten ileri gidemezsiniz.

Serçe

Uzaklaştırıldı
Açıklayamam tabikide. Açıkladığım iyi/kötü kadın benim için iyi/kötüdür. Erkeklerin genelini enteresa (bu kelime nasıl yazılıyor acaba?) etmez.

--

Konuya cevap vericem bir sonraki mesajda.
Kabul ettiğine sevindim iyi kötü kavramlarının kadınlar üzerinde söylendiğini

-a-

Altın Üye
Kabul ettiğine sevindim iyi kötü kavramlarının kadınlar üzerinde söylendiğini
Kabul etmedim.
Kötü Kadın diye tabir edilen şey = Hayat Kadını (Ücreti mukabilinde yatağını hem cinsi olmayan kişi ile paylaşan kişi yada kişiler)

Benim bahsettiğim ise iyilik/kötülük kavramlarının devamında kullanılan "kadın".

Her şeyin iyisi ve kötüsü vardır.

Üst Alt