Johns

Gümüş Üye
1696636858747.png

A Mature Love is having each other's back in public but it can also be Roasting the hell Outta each other in private.

A Mature Love is being able to handle their anger but it can also be being angry at them for not getting your favourite food.

A Mature Love is understanding each other's busy schedule but it can also be being upset when they can't make time for you.

A Mature Love is giving each other space whenever required but It can also be annoying each other constantly.

A Mature Love doesn't mean "Acting" mature in love.
It is finding ways to be with each other throughout all the difficulties.

Don't let the Spark in your Relationship die because of the Modality of this world.

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
88499

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Kahvaltı tabağı değil: )
Kafanı mı karıştırdım: )

Seninle şöyle kahvaltıydı o, kendi resimlerimden..

Ama nerdeee
Yok yok sen davanda haklisinda ben isi sakaya vurdum. Hani basliga duz mantik bakarsak, attigin resim kisiyle oyle olmak istedigini anlatio gibisinden. Neden senden tanidik biri vibesi aliyorum. Daha once ruh emicilik gibi bir ruhani pozisyonda calismismiydiniz? Jansnsbdb

Cherry

Platin Üye
Yok yok sen davanda haklisinda ben isi sakaya vurdum. Hani basliga duz mantik bakarsak, attigin resim kisiyle oyle olmak istedigini anlatio gibisinden. Neden senden tanidik biri vibesi aliyorum. Daha once ruh emicilik gibi bir ruhani pozisyonda calismismiydiniz? Jansnsbdb

Geldiğim yer belli valla: ) seni daha önce hiç tanımadım, ruhlar önceden tanışmıorsa: )

Ama ruh emicilik bana da yabancı gelmior : )

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Geldiğim yer belli valla: ) seni daha önce hiç tanımadım, ruhlar önceden tanışmıorsa: )

Ama ruh emicilik bana da yabancı gelmior : )

Mesela nereden yabanci gelmiyor?
Ghost busters?

Üst Alt