Selamlar

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
bende goldda kaldım 2 sezondur kasmıyorum ranked. sarmıyor artık. eglence için girdiğim modda ne bu try hard diyip sadece modlarda ve aramda girmeye başladım işte :T: jungle ww'ye niye
Dün yumiyim drake alıyorduk adc ben warwick samira stunladım r falan açar ks atar diye yumi r ile %5 hp drake bırakıp samira kesmeye flash atan warwick sonucu öldük drake çaldırdık. :D selam ben drama queen :haha: :haha: :haha:

alcatraz

🍻
Moderatör
Dün yumiyim drake alıyorduk adc ben warwick samira stunladım r falan açar ks atar diye yumi r ile %5 hp drake bırakıp samira kesmeye flash atan warwick sonucu öldük drake çaldırdık. :D selam ben drama queen :haha: :haha: :haha:
bu kadar ağır failin hakkı buydu zaten. bunun üzerine o killi ve drake'i alsaydınız eğlenceli olmazdı :D bu kadar failin cidden hakkı bu olmalıydı zaten hak ettiğinizi almışsınız ıasdjkdasl

döngüsel

Don't give up!
Süper Mod
Nece konuşuyonuz siz?

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
bu kadar ağır failin hakkı buydu zaten. bunun üzerine o killi ve drake'i alsaydınız eğlenceli olmazdı :D bu kadar failin cidden hakkı bu olmalıydı zaten hak ettiğinizi almışsınız ıasdjkdasl
yumiyim benim suçum ne nereye götürürlerse gidiyorum. böyle anları üşenmeyip indirip top 10 yapmak lazım :haha::haha::haha::haha::haha:

Nobody

Teknik Admin
Lol oynamayı 2016 da bıraktım ben. O lanet oyunu hala oynayabilene büyük saygı duyuyor ve anlamaya çalışmıyorum

GeN

ße₺a
''nünü'' diye bir tanıdığım vardı discord'da. Bir an o sandım sizi ama sanırım değilsiniz.

Hoş geldiniz.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
''nünü'' diye bir tanıdığım vardı discord'da. Bir an o sandım sizi ama sanırım değilsiniz.

Hoş geldiniz.
Nünü diyen arkadaşlarımda var evet ama hiç nick olarak kullanmadım. :kiskis: Dc nunu ama 😁

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
hosgeldin hisoka

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Hoş buldum.

hisoka-hisoka-morrow.gif

Üst Alt