Şehir içi toplu taşıma klişeleri

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Sene 2010 falan k.çekmeceden beylikdüzüne gidiyorum arkadaş ile. Bir tane concon bi kız bindi otobüse. Otobüs böyle kalabalık falan da değil normal oranda dolu.
Neyse kız telefonla konuşur vaziyette bindi , karşısında heralde kız arkadaşı var. Kız sanki normal bir şey miş gibi penisi büyük bir adamdan ve seviştiklerinden konuşuyor arkadaşı ile arada da iddaa oynadıklarını ve parayı bu akşam bulucaklarını falan anlatıyor. Anıra anıra gülüyor bir yandan 20 dakika içerisinde bütün herkes kıza düşman nazarlar ile bakmaya başladı , utancından yerin dibine girenler , yumruğunu sıkanlar vs.

Şoför bile arada dikiz aynasında bakıp "ulan şimdi sert bir fren yapıp bunu yere yapıştırsam falan diyordu bakışlarıyla. Arkadaşla o an bir şeytanlık aklımıza geldi ki en nefret ettiğimiz kadın tipidir. Kız tam kapının yanında duruyordu böyle etrafdakiler kıza "biraz sessiz ol , yahu ayıptır falan diye uyarmaya başladı. Bütün otobüs hatta.... Kız ara ara telefonu indirip "size ne be" diye bağırıp konuşmasına devam ediyordu.

Yarım saati devirmiştik ve herkes kızı linç etmemek için sabır çekiyordu. Şoföre gidip dedimki "abi herkes bundan şikayetci ilk durakta orta kapıyı açarmısın sana zahmet dedim" tamam yiğenim dedi sdlfkjslf
Bir adam ben oraya dönene kadar kızla tartışmaya başlamıştı. Kız küfür ediyor adam ise soğuk kanlılıkla yaptığının ayıp olduğunu anlatıyordu.
Neyse durağa yaklaştık,kapı açıldı arkadaşla ben tekmeyi bi koyduk kıza arkadan sdldskjflsdf şoför hemen kapıyı kapatıp gaza bastı lsdkfsldfk

Kız yere düştü telefon bir yana kız bir yana , arkamızdan etmediği küfür kalmadı biz giderken o dönemler hiç bişi zikimizde olmadığından ilk defa otobüs yolcularınca alkışa maruz kalmıştık hiç unutmuyorum. Bazıları aradan "yaa keşke öyle yapmasaydınız ama neredeyse cinnet geçiricektik demişti lsdkjfsdkjf

Alkışlar ve "bu ne bicim insan yaa"eşliğinde yolculuğumuz bitmesine 15 20 dakka vardı ama aracın içi adeta mahallece kır gezisine giden bir otobüsün içi gibi cıvıl cıvıl ve aile ortamı gibiydi. Bizi saymassanız.....

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
acımıştır... hem de ikiniz birden tekme attınız öyle mi @Xasthur

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
acımıştır... hem de ikiniz birden tekme attınız öyle mi @Xasthur
valla kafamızı 1-2-3 diye aşağı doğru eğerek geri sayım yaptık ki bilinçli olarak atalım dsköfjhsdf gerçekten tahammül edilecek gibi biri değildi.

Ceki

Altın Üye
Fordçu dayı mayı dinlemem dalarım:)))taekwondo black belt:))

Üst Alt