Sarkaç - Pandül Nasıl Kullanılır?

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

Yazımıza başlamadan önce forumsal. org olarak, belirtmeliyiz pandül İslamiyete göre kesinlikle hurafe bir inanıştır. Kehanetli bilgilerin her türlüsü günahtır. Son zamanlarda sosyal medyada gençler tarafında oldukça rağbet gören sarkaç konusuna değinirken günah olduğunu belirtmezsem olmazdı. Özellikle yeni bir akım olan pandülün içerisine toprak ya da ölü toprağı koymak sizin kötü enerji alanınızı açar yani cinleri etrafınıza toplarsınız
Bu şekilde hurafelere inanmamız için yardımcınız kötücül cinler olacaktır o sebeple bu merakınıza başlamadan evvel aklınızda bulunmalı. Sarkaç yerine tesbih imamesi kullanmanız günahı hafifletmez

Gaybı yalnızca Allah Azze ve Celle bilir.

Screenshot_20231010_135639_com.opera.browser_edit_55642453933175.jpg

Sarkaç, serbestçe hareket edebilmesi için asılı bir ağırlıktır. Dinlenme, denge konumundan yana doğru yer değiştirdiğinde, yerçekimi nedeniyle onu denge konumuna geri hızlandıracak bir geri yükleme kuvvetine maruz kalır.

Dünyanın yerçekimi sarkacı çeker. Bu ileri geri sallanma kuvveti, hareketi başlatan kuvvet yerçekiminden daha güçlü olmayana kadar devam eder sarkaç tekrar hareketsiz hale gelir

Bilime göre sarkaç yerçekimi ile metafizige göre ise enerjimizle hareket ettirilir

Screenshot_20231010_135700_com.opera.browser_edit_55634139569113.jpg

Pirinç sarkaç

Pirinç sarkaç, değişen mekanik ve elektriksel özellikler elde etmek için değiştirilebilen oranlarda bakır ve çinko alaşımıdır.

Bronz sarkaç

Esas olarak bakırdan, yaklaşık %12 oranında kalaydan ve alüminyum, manganez ve çinko gibi diğer metallerin eklenmesi ile oluşturulur.

Gümüş sarkaç

Gümüş, gezegendeki en enerji iletken metaldir. Sarkaç kullandığınızda, enerji iletimi ile çalışırsınız ve bu enerjiyi ileten metal sarkacın performansında önemli bir faktördür.

Bakır sarkaç

Saf haliyle bakır; gümüş gibi, yüksek enerjili, iletken bir toprak elementidir. Ancak bakır değerli bir metal değildir.

Altın sarkaç

Altın, gümüş ve bakır ile aynı periyodik tablo sütununda bulunur. Aslında altın, kökeni MÖ 3400’e kadar uzanan Mısırlılar tarafından insanoğlunun bildiği ilk metallerden biridir.

Doğal taş sarkaçlar

Sarkaçlar için kullanılan en yaygın doğal taşlar arasında; ametist, kristal kuvars, pembe kuvars, dumanlı kuvars ve siyah turmalin yer almaktadır. Her tür kuvars, sarkaçta kullanıldığında oldukça etkilidir. Çünkü, bir enerji yükselticidir.

Screenshot_20231010_135710_com.opera.browser_edit_55626703492031.jpg

Sarkaç nasıl kullanılır?

Sarkaç kullanımı, düşündüğünüzden çok daha basittir.

Size uygun sarkacı seçin

İlk olarak, sizin için en uygun sarkacın türüne karar verin. Bu, doğal taşları seçmek ile benzerdir. Önce, ne tür bir metal veya doğal taştan hoşlandığınıza karar vermelisiniz.

Unutmayın, her zaman belirli bir taşa, metala veya tarot kartına bir nedenden dolayı ilgi duyarız. O yüzden, sezgilerinize güvenin ve devam edin.

Alanı temizleyin

Sarkacı iyi bir şekilde kullanmadan önce, onu kullanacağınız alanı temizlemelisiniz. Tütsü yakmak iyi olabilir.

“Evet veya hayır” sorusu seçin
Sarkaçlar, evet- hayır soruları için iyi sonuç verir. Ancak, sorularınızı mümkün olduğunca basit, açık ve özlü hale getirmelisiniz.

Sarkacı düzgün tutun
Kullanmaya başlarken, sarkacın ucunu başparmağınız ve işaret parmağınız arasında tutarak dirseğinizi düz, sabit bir yüzeye yerleştirin.

Sorunuzu bir harita, çizim, fotoğraf, resim veya tarot kartı üzerinden sorabilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, kolunuzu sabit tutmak ve sormak istediğiniz sorular dışında her şeyi aklınızdan çıkarmak en iyisidir.

Screenshot_20231010_135719_com.opera.browser_edit_55619704682136.jpg

Sarkaç cevapları nasıl doğrulanır?

Sarkaç sallanmaya başladığında yönüne dikkat edin:

Önden arkaya sallanmak evet anlamına gelir.

Yan yana sallanmak hayır anlamına gelir

Bir daire içinde hareket etmek “belki” anlamına gelir.

Sarkaçla bağlantı kurmak için sarkacınızdan aldığınız sinyalleri doğrulamanız gerekecek. Bunu yapmak için aşağıdaki gibi sorular sormanız yeterlidir:

“Benim adım @Raison Detre mi?”

“Ben ..... @Süreyya mıyım?”

“Kan grubum .......... mi?”

Cevabını zaten bildiğiniz sorular sorarak sarkacınızın cevaplarını kontrol edebilirsiniz. Sarkacınız doğru cevaplar vermiyorsa, beyaz adaçayı tütsüden geçirerek veya deniz tuzuna batırarak temizleyebilirsiniz.

Sarkaç ile Çakra Şifası

Çakra şifası için bir sarkaç kullanabilirsiniz:

Çakraların üzerine bir sarkaç yerleştirin ve ardından sarkaç size cevaplar verirken her çakra hakkında sorular sormaya devam edin.

Şifa hakkında daha derinlemesine cevaplar almak için, “sorunlu” çakrayı bulduktan sonra, onu nasıl iyileştireceğiniz veya engeli kaldırmanın en iyi yolları hakkında sorular sorabilirsiniz

Bunu yaparken sorularınızı basit ve evet veya hayır şeklinde yanıtlanabilir tutmayı unutmayın.

Dilerseniz, hangi taşların çakralarınızı iyileştirebileceğini de sorabilirsiniz. “Kök çakramı jasper ile iyileştirmeli miyim?” gibi sorular sorarak doğru cevaplar alabilirsiniz.

Kehanet için sarkaç nasıl kullanılır?

Kehanet, gelecek veya bilinmeyen hakkında bilgi aramak için doğaüstü araçları kullandığımız bir şeydir. Kehanet için bir sarkaç kullanırken:

Cevabını kesin olarak bildiğiniz sorular sorarak sarkacınızın temizlenip düzgün çalışıp çalışmadığını belirleyin.

Ardından kafanızı kurcalayan ‘yakıcı soruları’ sormaya devam edin.
Sorularınızı doğrudan ve kısa tutmayı unutmayın.

Sarkaç kullanmanın keskin yanıtları yoktur. Muhtemelen neyin doğru olduğunu ve neyin işe yaramadığını hissedebilirsiniz. Kendinize, içgüdülerinize ve sezgilerinize ve tabii ki sarkacınıza güvenmelisiniz!

Süreyya

Spákona
Platin Üye
Bi gün arkadaslarla tavan arasinda ouija tahtasi ile ruh cagirma gafletinde bulunduk sevgili @Chen..yasimiz 18 felan
Yazik lan benimkiler de,ben ne dersem oraya giderlerdi.
Simdi hicbiri benimle konusmuyor,sen manyaksin diye.
Simdi anlatacaklarim film gibk ama oldu bunlar.

Neyse biz oturduk ama hava aydinlikti.
Bir seyler soruyoruz tahta cevap veriyo mu, yooo.
Biz de aman bu da ni boka yaramiyo dedik tahtayi kaldirdik..hadi bi sigara icelim.
Arkadas aldi sigaray koydu agzina, cakmagi yakti fos kahkülü yakti.
O kadar yüksekti cakmagin atesi.
Dedi lan bu ne ben bunu en kücüge ayarlamistim bir de..nasil oldu bu diye.
Sonra bana baktilar bunlar hep senin yüzünden dedi bana.
Sen ayari yanlis yapmissin dedim..dalga mi geciyorsun benimle dedi.Birdaha sana uyup böyle islere kalkisirsam felan diye de söyleniyor .dddddd
Simdi evli iki cocugu var.

O gün bugün böyle seylere elimi sürmüyorum ya.

Biz dalgasina giristik o ise,ciddi ciddi yapsaydik ne olurdu bilmiyorum.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bi gün arkadaslarla tavan arasinda ouija tahtasi ile ruh cagirma gafletinde bulunduk sevgili @Chen..yasimiz 18 felan
Yazik lan benimkiler de,ben ne dersem oraya giderlerdi.
Simdi hicbiri benimle konusmuyor,sen manyaksin diye.
Simdi anlatacaklarim film gibk ama oldu bunlar.

Neyse biz oturduk ama hava aydinlikti.
Bir seyler soruyoruz tahta cevap veriyo mu, yooo.
Biz de aman bu da ni boka yaramiyo dedik tahtayi kaldirdik..hadi bi sigara icelim.
Arkadas aldi sigaray koydu agzina, cakmagi yakti fos kahkülü yakti.
O kadar yüksekti cakmagin atesi.
Dedi lan bu ne ben bunu en kücüge ayarlamistim bir de..nasil oldu bu diye.
Sonra bana baktilar bunlar hep senin yüzünden dedi bana.
Sen ayari yanlis yapmissin dedim..dalga mi geciyorsun benimle dedi.Birdaha sana uyup böyle islere kalkisirsam felan diye de söyleniyor .dddddd
Simdi evli iki cocugu var.

O gün bugün böyle seylere elimi sürmüyorum ya.

Biz dalgasina giristik o ise,ciddi ciddi yapsaydik ne olurdu bilmiyorum.
Bir anlık korku sarmadı mı içinizi çiçeğim

Ciddi yapsaydınız bir şekilde musallat olurdu muhtemelen

Raison Detre

Altın Üye
"Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar, fal okları şeytan işi iğrenç şeylerden ibarettir. Bunlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz."

nedir bu fal okları bilmek lazım.

Araplar okların ucuna fal yazarlarmış, herkes istediğini yazıyor, sonra onlarc oku bir çuvala koyarlarmış, herkes bir ok çeker ve koşulsuz olarak ucunda yazan şeyi yapar ya da bunun için mücadele ederlermiş.

Geleceği tahmin etmemi sağlayacak herhangi bir şey verin ben daha iyi bakarım :D

Bakın faldan deli paralar kazanan biri olarak bunu itirtraf ediyorum, fal gerçektir, bir şeyler duymaya istekli ve inançlı birini manipule etmek dünyanın en kolay işi, işin ilginç tarafı mistik değil psikolojik bir bir vaka.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
"Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar, fal okları şeytan işi iğrenç şeylerden ibarettir. Bunlardan kaçının ki kurtuluşa eresiniz."

nedir bu fal okları bilmek lazım.

Araplar okların ucuna fal yazarlarmış, herkes istediğini yazıyor, sonra onlarc oku bir çuvala koyarlarmış, herkes bir ok çeker ve koşulsuz olarak ucunda yazan şeyi yapar ya da bunun için mücadele ederlermiş.

Geleceği tahmin etmemi sağlayacak herhangi bir şey verin ben daha iyi bakarım :D

Bakın faldan deli paralar kazanan biri olarak bunu itirtraf ediyorum, fal gerçektir, bir şeyler duymaya istekli ve inançlı birini manipule etmek dünyanın en kolay işi, işin ilginç tarafı mistik değil psikolojik bir bir vaka.

@nunu kahve fincanlarını atma konusu mu vardı? 😁

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu

CaT

🎈
Board Admin
Cakralarimi böyle ölctügüm dogrudur, iyi hatirlattin bayadir yapmiyoruml

Üst Alt