Paris Hilton'un Taşıyıcı Anneden Olan Kızı Londra

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Paris Hilton artık iki çocuklu bir anne! 42 yaşındaki Hilton otelleri varisi ve girişimci Hilton, London (Londra) adını verdiği kızının dünyaya geldiğini geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan duyurmuştu.

İkinci çocuğu da tıpkı birincisi gibi taşıyıcı anneden dünyaya gelen Hilton, pembe Noel ağacı önünde oğluyla verdiği pozlarla kızının gelişini kutladı.

Carter Reum ile evli olan Hilton'un ocak ayında yine taşıyıcı anneden Phoenix Barron adını verdiği oğlu doğmuştu.

1701089039721.png

Hilton'un sosyal medyada paylaştığı bir dizi fotoğraf arasında Carter Reum'un kız kardeşi Halle Hammond, yeğenleri de yer alıyor.

Hilton, sosyal medya paylaşımlarına "Kızımız London'ı pembe bir Noel ile kutluyoruz" diye yazdı.

1701089097659.png

Carter Reum ile 2021'in sonunda evlenen Hilton, oğlu Phoenix henüz bir yaşına basmadan ikinci çocuğunu da kucağına aldı.

1701089061104.png

Bütün ailesinin bir araya toplandığı büyük Şükran Günü yemeği ve kutlamasından bol bol paylaşım yaptıktan sonra Instagram hesabından “Kızım London için müteşekkirim” ifadelerini kullanarak ikinci bebeğinin dünyaya geldiğini duyurmuştu.

1701089078227.png

Her fırsatta doğum yapmaktan korktuğunu söyleyen Paris Hilton, daha önce verdiği bir röportajda kızının ismini 10 yıl önce belirlediğini açıklamıştı.

1701089017362.png

Ünlü isim, "Bir gün oğluma yeni bir kız kardeş yapmak istiyorum. London (Londra) benim en sevdiğim yerlerden biri ve kızıma da bu ismi koymak istiyorum" ifadelerini kullanmıştı

Es1967

Altın Üye
Çok çerpeşük bi ilişki. Kim kimin neyi anlamadım

Frenk

Altın Üye
Ne kadar Güzel bir hayat

Tupac

Gümüş Üye
Taşıyıcı anne ilerde olabilecek zenginliğe tav olmuştur

Es1967

Altın Üye
Ben de taşıyıcı anne arıyorum. Evlilik olmayacak çocuğu yapacaz sonra bana verecek. Sarışın mavi gözlü sarı saçlı beyaz tenli olsun mümkünse.

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Gümüş Üye
Türkiye'de de taşıyıcı annelik olmalı.
Kadın doğum doktorları tüp bebek için o kadar ailenin umudunu sömürmeleri biterdi.

Frenk

Altın Üye
Türkiye'de de taşıyıcı annelik olmalı.
Kadın doğum doktorları tüp bebek için o kadar ailenin umudunu sömürmeleri biterdi.
Olsa da biraz ters Türk toplum aile yapısına...

Bir Türk kadınını düşünemiyorum, doğurup anne babasın çocuğu verip gitsin....

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Gümüş Üye
Olsa da biraz ters Türk toplum aile yapısına...

Bir Türk kadınını düşünemiyorum, doğurup anne babasın çocuğu verip gitsin....
Aslında yöntem olarak fark yok.
Anne olacak kadının yumurtalıklarıyla, babanın spermleri laboratuvar ortamında döllenmiş olan embiryoları, hamilelik için uygun rahme transfer ediliyor. Biz de olamaz değil de kadın doğumcular tepki gösterdiği için olmuyor..
Kadınlar çocukla bağ kuruyor, ayrılmak istemiyor diye bir inanç var..

Frenk

Altın Üye
Aslında yöntem olarak fark yok.
Anne olacak kadının yumurtalıklarıyla, babanın spermleri laboratuvar ortamında döllenmiş olan embiryoları, hamilelik için uygun rahme transfer ediliyor. Biz de olamaz değil de kadın doğumcular tepki gösterdiği için olmuyor..
Kadınlar çocukla bağ kuruyor, ayrılmak istemiyor diye bir inanç var..
inanç mı ?

bunu yapabilecek kadın yok bence ülkemizde. başkasının cocğunu taşıyıp doğurup bırkıp gitsin.

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Gümüş Üye
inanç mı ?

bunu yapabilecek kadın yok bence ülkemizde. başkasının cocğunu taşıyıp doğurup bırkıp gitsin.
Yasal olsa adaylar bulunur, ama devlet kontrolünde yapılması lazım.
Türkiye'de devlet kontrolünde ne yapılsa içine edildiği için çok zor. d

Frenk

Altın Üye
Yasal olsa adaylar bulunur, ama devlet kontrolünde yapılması lazım.
Türkiye'de devlet kontrolünde ne yapılsa içine edildiği için çok zor. d
Türkiyeded farklı bir istem var yabancı yarı taşıyıcı anneler :D ama onlarda sonra kalıcı anne oluyormuş gide duydum

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Gümüş Üye
Türkiyeded farklı bir istem var yabancı yarı taşıyıcı anneler :D ama onlarda sonra kalıcı anne oluyormuş gide duydum
Yurtdışında yaptırıp doğunca Türkiye'ye gelen ünlüler ve zenginler de varmış.
Parası olana her şey kolay. d

Frenk

Altın Üye
Yurtdışında yaptırıp doğunca Türkiye'ye gelen ünlüler ve zenginler de varmış.
Parası olana her şey kolay. d
benim anlamadığım eğer bir sağlık sorunu yoksa bir kadın neden kendi çocuğunu taşımak istemez... ve taşımadığı çocuğu ne kadar benimser ki ???

Diemti

WoodStock 🤘☮️
Gümüş Üye
benim anlamadığım eğer bir sağlık sorunu yoksa bir kadın neden kendi çocuğunu taşımak istemez... ve taşımadığı çocuğu ne kadar benimser ki ???
Paris Hilton neden taşıyıcı anne olmak istemiş, merak edip baktım; nedeni buymuş.

Glamour Dergisi'nin İngiltere edisyonuna konuşan Paris Hilton, taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olmaya çok önceden yani daha 20 yaşındayken karar verdiğini anlattı.
Paris Hilton'un söylediklerine göre bunun altında da iki neden var. Biri, Utah'ta kendisi gibi zengin aile çocuklarının devam ettiği Canyon School'da yatılı olarak kalıp eğitim gördüğü sırada uğradığı taciz. Diğer bir neden de 2000'li yılların ilk döneminde bir kadının doğum yapmasına tanık olduğu sırada yaşadığı travma.

"ÇOK KORKUYORDUM"
Paris Hilton, buna rağmen bir aileye ve bir bebeğe sahip olmayı çok istediğini hatta bunun hayatında en çok arzu ettiği şey olduğunu ifade etti. Sosyetik güzel, bu konudaki görüşlerini "Sadece çok korkuyordum. Bir çocuk dünyaya getirmek ve ölüm bu dünyada beni her şeyden çok korkutan iki şey" sözleriyle ifade etti.

Cherry

Platin Üye
Paris eskiden de güzel degildi: )

Ben fazla cekici bulmuyorum o kadini 🤨

Üst Alt