Oyunsal 🎮

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Yasaklı oyun indirdim YAHAHAHAAH
grafik-detaylariyla-begenilen-yasakli-korku-oyunu-devotion-tekrar-steam-de-0.jpg

alcatraz

🍻
Moderatör
soft kızlar takımı vs şeytanlar
tabii ki soft kızlar takımı win @nunu
1691328109553.jpeg

alcatraz

🍻
Moderatör
yazık lan ljkdhnfgljdfng 3 mr botu çekmişler ama kurtarmamıs demek ki :D
seraph, u atıyor sona u atıyor zaten o ara nilah ve lb topluyor bu arada hasar da veriyoz sadece cc değil. sur verdiler askdjaskd
kıyamam yaa yazık asdkjas

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
Hiç oynamadım şehri falan sen mi kuruyorsun
İkisi bildiğin ekonomi oyunu. Birinde al sat yapıyorsun, diğeri daha komplike al sat ile birlikte kurduğun şehirdeki ekonomik dengeleri yürütüyorsun. Atıyorum bir mağazalar zinciri alıyorsun ve o mağazalar zincirinin satış yapması için gerekli şartları oluşturuyorsun (Reklamlar, tanıtımlar, rekabet vs.) tam bir finansal detay oyunu. En sonuncusu ise devlet yöneticiliği. Bir devleti alıyorsun savaş, ekonomi, istihbarat, politika, ham madde alım satımı, stratejik ortaklık dahil her türlü şey var oyunda. Oyunun adı Hearts Of Iron 4. İncelemeni tavsiye ederim, biraz karmaşık bir oyundur ama çok zevklidir.

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
İkisi bildiğin ekonomi oyunu. Birinde al sat yapıyorsun, diğeri daha komplike al sat ile birlikte kurduğun şehirdeki ekonomik dengeleri yürütüyorsun. Atıyorum bir mağazalar zinciri alıyorsun ve o mağazalar zincirinin satış yapması için gerekli şartları oluşturuyorsun (Reklamlar, tanıtımlar, rekabet vs.) tam bir finansal detay oyunu. En sonuncusu ise devlet yöneticiliği. Bir devleti alıyorsun savaş, ekonomi, istihbarat, politika, ham madde alım satımı, stratejik ortaklık dahil her türlü şey var oyunda. Oyunun adı Hearts Of Iron 4. İncelemeni tavsiye ederim, biraz karmaşık bir oyundur ama çok zevklidir.
Benzer oyunlar oynadım fakat bu daha karmaşık hali gibi
Şu sıralar korku oyunu serilerine sardım strateji oyunu mod on olunca bakarım sağolasın

WarrenBuffett

Uzaklaştırıldı
korku filmi gibi işte izlerken korkuyorsun bulmaca çözüyorsun oyun içinde geirlim gizem vahşet ne ararsan olabiliyor :D
Normal bir tane olanınız yok ki. Gerçi ben de pek normal değilim ama, oynarken korkmak nedir arkadaş? 🤣 🤣 🤣 En son lisede Painkiller 1 ve Overdose oynamıştım daha da korku oyunları sarmadı. Zaten hep aynı karşına şeytanlar çıkıyor, sende şeytanların beynini dağıtıyorsun. Eğer korkunçlu oyun seviyorsan A Plague Tale Innocence oyununa bakmanı tavsiye ederim. Katolik kilisesi, fareler, katliamlar, kafa tasları ne ararsan var. Tam senlik.

plague-tale.jpg

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Normal bir tane olanınız yok ki. Gerçi ben de pek normal değilim ama, oynarken korkmak nedir arkadaş? 🤣 🤣 🤣 En son lisede Painkiller 1 ve Overdose oynamıştım daha da korku oyunları sarmadı. Zaten hep aynı karşına şeytanlar çıkıyor, sende şeytanların beynini dağıtıyorsun. Eğer korkunçlu oyun seviyorsan A Plague Tale Innocence oyununa bakmanı tavsiye ederim. Katolik kilisesi, fareler, katliamlar, kafa tasları ne ararsan var. Tam senlik.

plague-tale.jpg
bakarım teşekkür ederim ^^

Üst Alt