Nunu twitch yayınları

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
valla tam taverna oldu heeee , icirtcen bize 😅

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
8 saat müzik yayını şoku :D

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
İyi sabahlar eşlik eden herkese teşekkürler :cool2:

Oggy

kınaya Kars'ın
Bronz Üye
dün 9.30 da uyumuşum desem bana inanır mısınız........ valla....... bi uyandım saat 2ydi........ yayın tekrarını izliyorum.......... :uzgun1:

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
dün 9.30 da uyumuşum desem bana inanır mısınız........ valla....... bi uyandım saat 2ydi........ yayın tekrarını izliyorum.......... :uzgun1:
Olsun gene yaparız hem holye bir danısırım yorum yazıldıkça linkteki video geride kaldı sanırım belki forum radyosuna bağlanabiliyordur. Öyle olur ise normal radyodan buraya veririm herkeste tw yok 😁
Valla çok acaip yayın oldu 🤣🤣🤣

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
@Nobody
Bro şimdi soracam olaylardan Soramadımda
Ben tw yayını açınca radyo uygulamasından forumdada müzik çalmak için ne kurmalıyım
Veya olur mu öyle bişe

Eru

Per aspera ad astra...
Altın Üye
Twitch öğrenip Obs indirip kurup kurulum videoları izleyerek ayarları yapıyorsun hop yayın açıyorsun
Her tip insanla karşılaşmayı göze almak gerekli. Bana abla gay misin diye soran oldu örneğinide söyle bırakıyom skkdldmflg

Soru soramadım telefon çaldı sorayım

Müzik yayını eğlenceli miydi eleştirecek olsan ne eleştiri yaparsın

Buradan yazayım nunu.

OBS'im var. Herhalde önce youtube ile başlasam daha iyi olur gibi geliyor bana. :))

Yayın bence yayıncı olarak senin açından mükemmel geçti. Ben de eğlenmedim değil. Fakat itiraf etmeliyim ki sıkıldım.

Seninle zerre alakası yok. Tamamen benim beklentilerim, karakterimle alakalı. Chat çok zayıftı. Baya baya zorladım biraz muhabbet döndürebiliriz belki diye ama yok sanırım öyle bir gelenek senin çette. Daha çok seninle iletişime geçiyorlar. Veya herhangi bir şekilde iletişime geçmek için vakitleri de olmuyordur. Aman neyse, o sıktı beni biraz. Yine de dediğim gibi, tamamen benle alakalı bir şey.

Senin açından mükemmel bir yayındı.

Nobody

Teknik Admin
@Nobody
Bro şimdi soracam olaylardan Soramadımda
Ben tw yayını açınca radyo uygulamasından forumdada müzik çalmak için ne kurmalıyım
Veya olur mu öyle bişe
Olur elbette ama radyo yu iptal ettim kimse yayin yapmiyor diye

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Olur elbette ama radyo yu iptal ettim kimse yayin yapmiyor diye
Neden biliyor musun linki tekrar isteyenler oldu müzik paylaşıldıkça önceki sayfaya kaydı yayın linki sanırım
Mesaj sabitleme gibi bir şey olur mu peki
Yada bana biri radyo olayını öğretirse buradan dinleyecekleri şekilde ayarlarım

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Buradan yazayım nunu.

OBS'im var. Herhalde önce youtube ile başlasam daha iyi olur gibi geliyor bana. :))

Yayın bence yayıncı olarak senin açından mükemmel geçti. Ben de eğlenmedim değil. Fakat itiraf etmeliyim ki sıkıldım.

Seninle zerre alakası yok. Tamamen benim beklentilerim, karakterimle alakalı. Chat çok zayıftı. Baya baya zorladım biraz muhabbet döndürebiliriz belki diye ama yok sanırım öyle bir gelenek senin çette. Daha çok seninle iletişime geçiyorlar. Veya herhangi bir şekilde iletişime geçmek için vakitleri de olmuyordur. Aman neyse, o sıktı beni biraz. Yine de dediğim gibi, tamamen benle alakalı bir şey.

Senin açından mükemmel bir yayındı.
Chat bazen çok hızlı oluyor zamanla oradaki kişilerde birbirini tanıyor ve sohbet ortamı oluşuyor o birden olmuyor
Ki ben chate yetişememişim çok kişi sesini duyuramamış bana öyle dediler 5 6 kişi veya daha fazlası foruma bakarken bir yandan yayın chatine bakmak zor oldu yani zaten bir şeyler yaparken arkada müzik çalıcak şekilde yayın olsun istedim oda olmuyor forum radyosu olunca hangi konuya gidersen git arkadan çalıyor işte onuda sordum bakalım ne yapılabilir.

Sağolasın fikirlerini paylaştığın için

• Saril
Tepkiler: Eru

Nobody

Teknik Admin
Neden biliyor musun linki tekrar isteyenler oldu müzik paylaşıldıkça önceki sayfaya kaydı yayın linki sanırım
Mesaj sabitleme gibi bir şey olur mu peki
Yada bana biri radyo olayını öğretirse buradan dinleyecekleri şekilde ayarlarım
Radyo komple kapatıldı şuan o butonun çaldığı yer çalışmıyor kaldırmayı unutmuşum
Mesaj sabitleme olayını şöyle yapabiliriz. Konuyu soru cevap olarak seçersen ilk mesaj her sayfa da ilk sırada gösterilir, böyle çözebiliriz bence

Üst Alt