Ne kadar gerizekalısınız?

Barbara

Alkışlarla Yaşıyorum
Gümüş Üye
Kurnazın yanındaysam çok

• Sad
Tepkiler: CaT

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
Bi akşam arkadaşlarla toplandık epey kalabalığız. Bi arkadaşın ermenilerden kalma muazzam mimariye sahip evine gittik, gün yapcaz. Ben de elimde son model profesyonel fotoğraf makinamla foto çekiyorum duvarı yeri vs. Derken sofra kuruldu. Aldım elime ayranı, fotoğraf makinası da hala elimde sağı solu çekiyorum. Derken arkadaş tavan da çok iyiymiş dedi. Ben de kaldırdım makinayı tavanı çekerken sağ yanımda bi soğukluk hissettim.. ayranı komple döktüm üstüme.. o ortamda dönen makarayı hatırlasaydı @alcatraz anlatırdı, ama hatırlamaz :misshonk:
İşte bu benim ayranın bende kafa yapma hikayesinin çıkış noktasıdır.. 🚬

V

Valkyrie

arkadaşım doğum yapmıştı bebeğine hediye alıp geçmiş olsuna gidecektim güya .)
aldığım hediyeyi evde unutmuş yola çıkmışım
o sırada bebek için aldığım hediye aklımın ucundan bile geçmiyor yolda son ses hayko dinliyorum kulaklıkla
kızın evine geldim oturdum bir güzel yayıldım sonra bu kadar oturma yeter dedim tam kalkarken aklıma hediye geldi .)))

V

Valkyrie

iban numarasının sonunu yanlış girdiğim için yanlış hesaba para gönderdiğimi saymıyorum daha çok mallık kategorisine ait bir durum...

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Ben de geçen sene bir gün okulun tatil olduğunu unutup o karda kışta erkenden sıcacık yatağımdan kalkıp hazırlanıp yağmurlu fırtınalı havada okula kadar gitmiştim, tatil olduğu anca o zaman aklıma geldi ve geri dönüp üstümü başımı çıkarıp geri yattım 🤣
Sen okula mı gidiyorsun, yaşın kaç ki diyecektim de belki de öğretmensindir diye düşündüm sonradan.

Banka soygunuyla ilgili bir şarkı yazmıştım, ama her şeyi adım adım anlattığım mantık çerçevesi içerisinde her hangi bir boşluk olmayacak şekilde. Saat kaçta nerde olduğum, bankanın konumu, araçla gidişimizi, kasaları nasıl açtığımızı, kameraları nasıl etkisiz hale getirdiğimizi, güvenliği nasıl önceden satın aldığımızı polislerden nasıl kaçtığımızı vs vs vs. Gayet içime de sinmişti bi kaç arkadaşa dinlettim onlarında hoşuna gitti düet falan planlıyoruz. Bir gün arkadaşın abisine hikaye olarak anlattım dinletmedim bile şarkıyı, kendisi saolsun akşam mesaiden sonra atm dışında bankada para tutmuyorlar dedi de projeden vazgeçtim :)

Frenk

Altın Üye
Bana da denk geldi bir kere. yol çalışması var hiç bir şekilde ynlendirme yapılmamış halka....

önden sivrinin biri ters yöne girmiş arkasında herkes ama yolun sonu ana arterde ters yöne çıkmak Trafiği katletmişti kendini zeki zannedenler

Üst Alt