Nasıl yönetilmek istiyorsanız o şekilde yönetilirsiniz....

Üzme cancazim canını üzer canım dediğin canını...

Serçe

Uzaklaştırıldı
İzin verebildiğim kadar hükmeder bana.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Neredeki yönetim olduğuna bağlı biraz 🚬

Minik kuş zaten anlatmak istediğim o bı hisse anlatalayim zengin bir iş adamı sirket çalışanlarını bı tatile götürür aileleriyle beraber patron biraz uçuk kaciktir gölün tam orta yerine yapılan eğlence yeri vardır orayı seçer gölün içinde baya timsahlar mevcuttur orada herkes eğlenirken patron derki göle atlayıp karşıya geçene 5 milyon dolar vericegini söyler eğer atlayan kişi olurda ölürse yanindaki eşi ne de 2 milyon tesseli parası vereceğini soyler kimse cesaret edit timsahlardan atlayamaz tam o sırada bir adam şap diye suya düşer can havliyle timsahlardan son andan kaçarak kiyiya ulaşır biraz nefesi sakinlesince bagirir hangi seref... İtti nan beni diye karısı cvp verir ve patron gülerek her başarılı erkeğin ardında kadın var der .. :))) biraz uzun oldu ama

nunu

K♥N
Gezegen yöneticisi
Elmas Üye
Deli kadınlar iyidir… Çünkü ne kahkahaları tutsak, ne gözyaşları sınırlı, ne arzuları mahpus, ne öfkeleri prangalıdır…

Yönetiletemem kb.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Başka yönetimler de mi var?😳
Mutfakta yönetim hanımfendiye aittir genelde

Devlette yönetim şekli Cumhuriyet Olmasına rağmen ay neyse hiç şeapmayalım mdmx

Efendim iş yerinizdeyse durum farklıdır yataktaysa farklıdır Büyüklerimizin yanında da farklıdır 🚬

Örneğin ailesel ilişkilerdeki yönetim veya yönetilme şeklimiz aile bağlarımızın gücünü yansıtır

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Minik kuş zaten anlatmak istediğim o bı hisse anlatalayim zengin bir iş adamı sirket çalışanlarını bı tatile götürür aileleriyle beraber patron biraz uçuk kaciktir gölün tam orta yerine yapılan eğlence yeri vardır orayı seçer gölün içinde baya timsahlar mevcuttur orada herkes eğlenirken patron derki göle atlayıp karşıya geçene 5 milyon dolar vericegini söyler eğer atlayan kişi olurda ölürse yanindaki eşi ne de 2 milyon tesseli parası vereceğini soyler kimse cesaret edit timsahlardan atlayamaz tam o sırada bir adam şap diye suya düşer can havliyle timsahlardan son andan kaçarak kiyiya ulaşır biraz nefesi sakinlesince bagirir hangi seref... İtti nan beni diye karısı cvp verir ve patron gülerek her başarılı erkeğin ardında kadın var der .. :))) biraz uzun oldu ama
Ama bu 5 milyonu duyunca adami kurban ettigi gercegini degistirmiyor?

dinamickaygısız

Platin Üye
Biz nasılsak öyle yönetilmiyor muyduk :honk:

Benim köprüler yine yandı, nöroncağızlarım :honk:

Üst Alt