Mükemmel kadın neden aldatılır?

chevy

Gümüş Üye
Sevgilimi aldatmışsam yazılanlara göre suç sevgilimde mi yani? Vicdan mastürbasyonu yapıcam birazdan

Tupac

Gümüş Üye
Erkek mantığı düzdür.
Fazlası zarardır der ve eksikleri tamamlamayı sever.

Ayrıca mükemmel kadın var mı?

chevy

Gümüş Üye
mükemmel olsa niye aldatılsın?

dinamickaygısız

Platin Üye
Kaçamak seviyordur mükemmel kadının eşi :honk:
Belki metresi var nereden bilelim :honk:

seda28

Gümüş Üye
Bana göre kadının sucu yok.
Erkek buldukça bunuyor.

CaT

🎈
Board Admin
Aldatma konusu cok derin ve tartismaya acik bir konu. Bazi durumlar da karaktersizlik, bazen de eksik doldurma, fazla baski vs vs. Genelleyemeyecegim, her aldatan kötüdür diye diyemeyecegim. Bence yilda bir free takilma zamani olsun djdhjdhdjdh herkes herseyin farkinda hele ki sosyal medya zamaninda kimin eli kimin cebin de belli degil🚬

chevy

Gümüş Üye
Aldatma konusu cok derin ve tartismaya acik bir konu. Bazi durumlar da karaktersizlik, bazen de eksik doldurma, fazla baski vs vs. Genelleyemeyecegim, her aldatan kötüdür diye diyemeyecegim. Bence yilda bir free takilma zamani olsun djdhjdhdjdh herkes herseyin farkinda hele ki sosyal medya zamaninda kimin eli kimin cebin de belli degil🚬
Bende şahsen ülke genelinde yılda bir kere arınma gecesi tarzı bir olay istiyorum. Free takılma deyince arınma gecesi tarzı da çekici geldi

• Beğen
Tepkiler: CaT

CaT

🎈
Board Admin
Bende şahsen ülke genelinde yılda bir kere arınma gecesi tarzı bir olay istiyorum. Free takılma deyince arınma gecesi tarzı da çekici geldi

Free takilmadan sonra arinma yakmak lazim, papaza gidip günah cikarma gibii

Alice

Gümüş Üye
Erkek ilgi, sevgi ve hediyeleri sürprizleri bıraktıysa o erkeği kapı dışarı atmadığı için aldatılır

Alice

Gümüş Üye
Gördüğüm en büyük erkek düşmanlarından olabilirsiniz 😂
@Tupac bey, sevgiliniz / eşiniz ilgiyi, sürprizleri, hediyeleri kestiyse sizi nasıl şaşırtabileceğini düşünmüyorsa o birliktelik iki tarafa da zevk verir mi? Mecburiyetten öte gitmez

Örneğin ben istiyorum diye değil, sen içinden geldiği için yapmıyorsan heyecanı bitmiştir

Yanılıyor muyum yalnızca kadınların mı hoşuna gidiyor düşünülmek?

Tupac

Gümüş Üye
@Tupac bey, sevgiliniz / eşiniz ilgiyi, sürprizleri, hediyeleri kestiyse sizi nasıl şaşırtabileceğini düşünmüyorsa o birliktelik iki tarafa da zevk verir mi? Mecburiyetten öte gitmez

Örneğin ben istiyorum diye değil, sen içinden geldiği için yapmıyorsan heyecanı bitmiştir

Yanılıyor muyum yalnızca kadınların mı hoşuna gidiyor düşünülmek?
Biz erkekleri düşünen kadın var mı ki ?
Haklısın ama ilgi dışından diğerleri maddi ve zaman gerektiren şeyler. Bazen yoğunluk ve elde olmayan sebeblerden bunlar olmayabilir. O zaman anlayışsız olup kapıya mı koymak gerek

Alice

Gümüş Üye
Biz erkekleri düşünen kadın var mı ki ?
Haklısın ama ilgi dışından diğerleri maddi ve zaman gerektiren şeyler. Bazen yoğunluk ve elde olmayan sebeblerden bunlar olmayabilir. O zaman anlayışsız olup kapıya mı koymak gerek
Maddi şeyler zor olabilir katılıyorum.
Fakat bir parfüm alacaksan 3000 bin değil 600lük alırsın ya da daha ucuzunu alırsın

Tupac

Gümüş Üye
Maddi şeyler zor olabilir katılıyorum.
Fakat bir parfüm alacaksan 3000 bin değil 600lük alırsın ya da daha ucuzunu alırsın
Beğeniyorsunuz sanki. Şuna bu alınmış buna şu alınmış bana bunu mu layık gördüne gidiyor. Geçen 14 şubatta denk geldim. Otobüste kızlar arkadaşlarına alınan hediyenin parasına bakıyorlardı.
Kadının ben maddiyatı önemsemiyorum demesi kesinlikle yalandır. Erkekler kanmayın 😂

alcatraz

🍻
Moderatör
düşünüldüğü kadar mük gelmediği için mi ?

Alice

Gümüş Üye
Beğeniyorsunuz sanki. Şuna bu alınmış buna şu alınmış bana bunu mu layık gördüne gidiyor. Geçen 14 şubatta denk geldim. Otobüste kızlar arkadaşlarına alınan hediyenin parasına bakıyorlardı.
Kadının ben maddiyatı önemsemiyorum demesi kesinlikle yalandır. Erkekler kanmayın 😂
Bir de o kızların hepsine bir hediye alınıp, birinin hediyesiz kaldığını düşün şimdi :/

Üst Alt