Michelle Silva cildini nasil genç tutuyor?

CaT

🎈
Board Admin

15 yaş genç görünmenin kolay formülünü paylaştı! Adeta gençlik iksiri etkisi yaratıyor

48 yaşındaki Michelle Silva, TikTok hesabında yayınladığı videoları izleyen takipçilerinin 30 yaşında gibi gözüktüğünü söylemesi üzerine cilt bakım sırlarını paylaştı. Hayranlarına "Yaşından 15 yaş daha genç görünmenin sırrı nedir?" diye sordu. Kendi görüşüne göre daha genç görünmenin bir formülü olduğunu takipçilerine anlattı. Michelle, daha genç görünmek için, bir dizi faktöre dikkat etmeniz gerektiğini iddia ediyor.

SADECE GENETİK VE CİLT BAKIMI YETERLİ DEĞİL​

Michelle, "48 yaşındayım ama kendimi 30'larımda gibi hissediyorum ve bu bir esneklik değil, yaşlanmayı geciktirmenin en iyi yolu. Gençlik pınarının bir formülü olduğuna ikna oldum." Yaşlanma karşıtı olan kadın, genetiğin bir faktör olduğunu kabul etti, ancak konu 15 yaş daha genç görünmek olduğunda genetik her şey değil ve sadece cilt bakımı ve tedaviler de değil. "Ben canlı kanıtıyım. Genetik değil, iyi genler yardımcı oluyor. Güzel bir cilde sahip olmak için bir cilt bakımı rejimine ihtiyacınız olsa da, bu sadece cilt bakımı değildir.

Ekran görüntüsü 2023-03-16 142153

Michelle "Bu, cildi korumanın, erken yaşlanmanın olması gerekenden çok önce başladığı dışsal yaşlanmayı önlemenin bir kombinasyonu var. Yaşlanmayı geciktirmek için cilt bakımı ve tedavileri ve en önemlisi, belirli bir zihniyete ihtiyacınız var. Bu platformu, bende işe yarayanları paylaşmak için oluşturdum. Benim için çalışıyorsa, kesinlikle sizin için de olabilir."

GÜNEŞTEN UZAK DURMAK ÇOK ÖNEMLİ​

Michelle, cildinin çok genç görünmesini sağlamak için bir dizi tekniğe güvendi. En önemlisi, güneşten uzak durmayı tavsiye ediyor. Güneşin cilt üzerinde çok büyük bir yaşlanma etkisi vardır. Daha genç görünmeyi hedefleyenler her gün güneş kremi sürmeli ve güneşten uzak durmalıdır.

RETİNOL YAŞLANDIRMAYI GECİKTİRMEDE EN ETKİLİ ÜRÜN​

Yaşlanma karşıtı uzmanın onsuz yaşayamayacağı bir diğer ürün de retinol. Bunu "altın standart" olarak adlandırdı. Michelle şunları söyledi: "Cilt bakımındaki tüm milyarlarca dolar ve teknolojik gelişmeler arasında, piyasadaki hiçbir şey yaşlanmayı geciktirmede veya cildinizi korumada retinolden daha etkili değildir."

"Herhangi bir cilt bakımı uzmanına sorabilirsiniz. Retinol, yaşlanmayı geciktirmede altın standart olmaya devam ediyor. Kollajen üretimimi artırmak için güvendiğim yaşlanmayı geciktirici bileşen oldu." Retinol, A vitamininden yapılır ve cildi yenilemek söz konusu olduğunda güçlüdür. Cilde zarar veren, elastikiyeti ve kollajeni azaltan serbest radikalleri nötralize eder.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Güneş sağlıktır ama cilt çökecek diye kemik almasın mi D vitamini

• sigara
Tepkiler: CaT

Fluffy

🐼
Elmas Üye

CipraLex

Gümüş Üye
Malı Arap Faikten mi almiş hergün nerden bulmuş
Valla arkadaşlarından temin ediyordu diye hatırlıyorum. Haberin içeriğini okumadım. Geçmiş bir haberdi.

Gerçi şimdi bunu temin etmek zor olmasa gerek. Yoldan geçen birinden bile istese hayır cevabını alma ihtimali oldukça düşük diye düşünüyorum..:p

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Valla arkadaşlarından temin ediyordu diye hatırlıyorum. Haberin içeriğini okumadım. Geçmiş bir haberdi.

Gerçi şimdi bunu temin etmek zor olmasa gerek. Yoldan geçen birinden bile istese hayır cevabını alma ihtimali oldukça düşük diye düşünüyorum..:p
Evet............ Ağzımdaki lokma büyüdü büyüdü ve artık yutamıyorum keşke okumasaydım

• Haha

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Kusarım buraya!

• Haha

CaT

🎈
Board Admin

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
maykıl sevilla diye okudum başlığı, dün geceden travmalıyımmm............

S

Serçe

Kimyasal içeren herşey cilde zarar verir. Şayet organik bişeyler bulabiliyor iseniz aleovera gibi onlardan kendi kreminizi yapabilirsiniz.

Ben mi ?
- c vitamini kullanıyorum ahahaha :d

Üst Alt