Soru Mevsim olsanız hangisi olurdunuz ?

Biggie

Özel Üye
sonbahar hatta mümkünse eylül

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
ilkbahar güneş pırıl pırıl doğa uyanmiş çiçekler rengarenk kelebeklerin uçuşu bile kanatlandırıyor insanı

Tabi ilkbahar olurdum....İlkbahar başkadır insanı canlandirir umut huzur verir ...Rengarenk dokusu ile büyüler ..
Doğaya aşığım hepsi öyle uyumlu ki ...Mavi yeşil ile yeşil bütün renklerle bezenmiş.. Moralim ne zaman bozuk olsa o eşsiz doğaya bakarım ve yaşamak bu olsa gerek......

Raison Detre

Altın Üye
Sende benim kafadansın470378E2-6C1C-4CE0-806C-A30BE71F963A.jpeg
Tabi ilkbahar olurdum....İlkbahar başkadır insanı canlandirir umut huzur verir ...Rengarenk dokusu ile büyüler ..
Doğaya aşığım hepsi öyle uyumlu ki ...Mavi yeşil ile yeşil bütün renklerle bezenmiş.. Moralim ne zaman bozuk olsa o eşsiz doğaya bakarım ve yaşamak bu olsa gerek......

Al işte özledim yine :D Kelebekler vadisine gideceğim mayıs haziran aylarında, kelebekler o zaman görünüyormuş .. Atarım foto sana :D
Bura kelebekler vadisi d
Al işte özledim yine :D Kelebekler vadisine gideceğim mayıs haziran aylarında, kelebekler o zaman görünüyormuş .. Ata

Al işte özledim yine :D Kelebekler vadisine gideceğim mayıs haziran aylarında, kelebekler o zaman görünüyormuş .. Atarım foto sana :D
Tamam senden önce ben gidip atacam :))

Raison Detre

Altın Üye
Ben kelebekler vadisinde hiç kelebek görmedim sanki hurafe gibi o kelebekler..;)

aslında var şuradan okuyabilirsin ..

Fethiye kordon da bir balık restoranı işleten hanımefendiye bende aynını söyledim, oda bana sezonunda gelmem gerektiğini yoksa göremeyeceğimi söylemişti linkte bulunan beyefendi gibi :)

Sanırım bir de belli bölgelerde oluyor, gören bir kuzenim de var onunla gideceğiz ;)

Ceki

Altın Üye
Akrep oğlak kova İlkbahar
yengeç balık boğa sonbahar
başak terazi aslan kış
koç ikizler yay YAZ
İKİZLER ise yazın aşkı hızlı yaşayanlardan.Duygularının etkisiyle sürekli değişen modu onu anlaşılması güç ve ayak uydurması zor bir sevgili yapar.Anı yaşayıp bağlanmayı sevmediğinden ilişkileride pek uzun sürmez...

Cafuné

Altın Üye
yaz olurdum kesin.

Aura

•paeonia•
Özel Üye
Kimine kış, kimine yaz.

pumpkin

kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
Elmas Üye
ilkbahar

her ne kadar papatya gibi olan içimizi kaktüse çevirseler de bahar çocuğu olmak bunu gerektirir :torpu:

Üst Alt