Melodram

Melodram

in the end, we'll all become stories.
Bronz Üye
seni sevmemi senden çok engelleyen biri olamaz...

Melodram çok eski tanırım çok eski ..
Ben uzatmayacagim iki kelime yazayım o anlar .hanimefendinin zati sahaneleri çok zeki ..

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Ben çok eski tanımıyorum çok yenide sayılmaz ama bu süre boyunca hep sevdiğim bir insan oldu benim için. Sıcak kanlı, insanlara ılımlı yaklaşan insani duyguları gayet olgun güzel bir insan ara ara birbirimize kızıyoruz o aralar hep hızlı geçsin istiyorum çünkü ekteki gibi saatler, yıl gibi geliyor onsuz. images - 2020-08-31T000847.575.jpeg

Duygusal olduğunu iddia ediyor birde, gülüyorum ama doğru saçma sapan şeylere duygulandığına şahit oldum defalarca... Oturup saatlerce konuştuğumuz zamanlarda gülmesini çok seviyorum, çok güzel gülmüyor belki ama çok sevince en güzel sizin sevdiğiniz gülüyor, en güzel sizin sevdiğiniz oluyor siz çok güzelsiniz belki hanımefendi ama bizde güzel seviyoruz be.
Bazen sıkılıyorum tam o sırada hissediyor galiba bir şarkı geliyor birden dinleyip gülmeye başlıyorum, çokta güzel karpuz adam söyler...

Sonra tekrar görüşmek üzere.

Melodram

Bronz Üye
Ben bu yorumda almak istediklerimi alacağım... Birincisi çok güzel gülmüyormuşum iyi oldu öğrendiğim... İkincisi konuşurken bazen sıkılıyormuş... vay be.....
Duygusal olduğum için bunlara biraz içerleyip üzüleyim... Yoksa konuşurken değil de normalde mi sıkılıyorsun? Neyse evlilik teklifi öncesi olur bunlar... Sonuçta bilmediğimiz bir yol bu.

Bel far niente

İyiler ilk görüşte tanınmaz.
Altın Üye
Ben bu yorumda almak istediklerimi alacağım... Birincisi çok güzel gülmüyormuşum iyi oldu öğrendiğim... İkincisi konuşurken bazen sıkılıyormuş... vay be.....
Duygusal olduğum için bunlara biraz içerleyip üzüleyim... Yoksa konuşurken değil de normalde mi sıkılıyorsun? Neyse evlilik teklifi öncesi olur bunlar... Sonuçta bilmediğimiz bir yol bu.

Almak istediğini al eyvallahta doğru al bari be, "sıkıldığım zamanlarda hissediyor galiba, o sıra bir şarkı patlatıyor" diyorum, gönül işte bu hatuna kondu.

Melodram

Bronz Üye
Almak istediğini al eyvallahta doğru al bari be, "sıkıldığım zamanlarda hissediyor galiba, o sıra bir şarkı patlatıyor" diyorum, gönül işte bu hatuna kondu.
tamam düzeltmişiz sonra deli midir nedir.... germe beni, hastayım ben :(

S

Silinen üye 151

Ses tonu güzel, şarkısını dinledim de çok beğendim.

Üst Alt