Hoş geldiniz Genel Forum Paylaşım Sitesi - Forumsa, Forumsal!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir,

Medeniyetin çöküşü. Metamfetamin (Bu konuyu 1 Kişi görüntülüyor)

RaisonDetre

Crimen laesae majestatis humanae
Editör
Katılım
27 Haz 2020
Mesajlar
769
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
253
Puanları
63
Yaş
34
Konum
Ankara
Cinsiyet
Erkek
Dünya da covid den daha daha büyük bir salgın hızla yayılıyor. Crackhead insanların içler açısı hallerini gösteren ve ABD'nin philadeplia eyaletinde, hareket halinde bir aracın yaklaşık 30 blok boyunca çektiği görüntüler bize bunu daha iyi anlatıyor. Video dün çekilmiş.

ABD'nin özellikle öğrencilere adderall ve ritalin ile başlayan amfetamine türevlerini pompalamasından sonra, ucu metamfetamine dayanan uyuşturucu ile mücadelesinin son demleri artık.

Metamfetamine ile ilgili ne yazsam az, sadece bilmeniz gereken şudur ki TR'nin özellikle Bursa, İzmir, Ankara, Antalya , İstanbul gibi metrolpollerinde artık gençler çılgınlar gibi tüketiyorlar ve meth insanın endokrin sisteminde geri döndürelemez hasarlara yol açıyor, en büyük hasarı ise daha önce kendi blog yazılarımda bahsettiğim gibi uyuşturucuların dopaminerjik etkileri sonrası , meth diğer uyşturuculardan farklı bir seviyede dopamin reseptörlerine zarar veriyor ve köreltiyor, bu şu demek bu maddenin kullanımı , o olmadığında artık hiç bir şeyden zevk almamanızı sağlar. Aile, para, yemek, sigara, tatil hatta seks aklınıza ne gelirse sizin için bu maddenin yokluğunda anlamsız kalır, anhedoni oluşur ve kaçınılmazdır. Tolerans geliştirir ve bu ülke de pahalıdır, gücünüz yetmez bir zaman sonra. Bu maddenin getirdiği haz ve konsantrasyon ABD de yıllarca chemsex partilerinde ve üniversite sınavlarında kullanıldı.

Toplumu bu maddeye karşı uyarmak farz oldu duyarlı insanlara.

Olur da size yakın insalarda olduğu şüphesine düşerseniz etkileri ve bilinmesi gereken kritik noktalar ;

1- Maruz kalan kişi 3/4 gün asla uyumaz, süreç sonunda 3/4 gün yataktan çıkmaz

2- Bu kişiler gereksiz ve yüksek özgüven sergilerler, pat diye bir kıza teklif edebilirler, ansızın kavga çıkarabilirler, kelime hazneleri genişler, klasik amfetamine psikoaktif reaksiyonları.

3- Kalem parfüm satışları bunlar sayesinde zirvededir, ritüellerini pipe dedikleri ve şekillendirdikleri şişelerde içerler.

4- Kullanım dozu ve sürekliliğe bağlı olarak zayıflar ve bağışlık sistemini geriletirler, her türlü besinin içerisinde bulunan stafilkok bakterilerine dirençsiz olduklarından son kullanma tarihi yaklaşmış her hangi bir besin bunları zehirleyip enfekte edebilir. ilgili videolarda ayakta uyuyan ve kemik torbasına benzeyen kıza dikkat edin, örnektir.

5- En önemlisi temin etmek için her şeyi yaparlar, bu eroin bağımlısı insanlarda da gözlemlense de, eroin bağımlıları fizyolojik yan etkilerden dolayı çoğu zaman ağrılarından kurtulmak için yapar, bunlar zevki devam ettirebilmek, bir nevi insan gibi yaşamaya devam edip haz almak için yaparlar, çünkü yokluğunda ölülerdir ve farkındalardır bu durumun.

6- Partnersiz genç erkeklerin bunu kullandıklarında en büyük ritüeli, kendini eve kapatıp pc de porno/mastürbasyon ikilisini yapmasıdır, bu davranış bağımlılığı beyinde daha kuvvetli hale getirir. Ayrıca kendileri gibi hemcinsleri ile aynı ortamda ortak tüketiliyorsa eşcinsel eğilimler ve ilişkiler , o doyum noktasında onlar için gayet kabul edilebilir gelir. Meth libidoyu çoşturur.

7- Şekli kırık cama benzer https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Crystal_Meth.jpg

8- Soğuk algınlığı ilaçlarında dahi bulunan bir maddeden ( Önlem ) , bir oksijen atamonun iyot ile indirgenmesi sonucunda elde edilebilir, lise düzeyinde kimya bilgisi ile yapılabilir.

9 - Sonu ölümdür ya fiili ya manevi açıdan. Daha cesur olanlar ölümü tercih eder.

10- Yapılan araştırmalar da rehabiltasyon gören meth bağımlıların %92 sinin tekrar maddeye geri başladığı görülmüştür.

11- Tr de kullanılanların saflık oranları %30/40 lar da gezer, kötünün iyisi haber bu.ilgili videolar ;

ABD


FİLİPİNLER

(Filipinler devlet başkanı meth kullanıcılarına yönelik kolluk kuvvetlerine vur emri vermiştir, yaklaşık 25.000 insanın bu sepeten kolluk kuvvetlerince öldürüldüğü tahmin edilmektedir, aynı karar thailand'da çıkacak gibi )

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0955395921000669


Brezilya


National belgeseli.

Belgesel yeni değil ama topraklarımız da daha yeni yaygınlaşan bir uyuşturucu.EMCDDA Raporu , Afganistan - Meth ilişkisi

https://www.emcdda.europa.eu/public...-supplier-of-ephedrine-and-methamphetamine_en
 
Son düzenleme:

Bu Konuyu Görüntüleyenler

Üst Alt