Cezaevi Firarisi Evine Tünel Kazmış

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, hakkında kesinleşmiş 18 yıl 10 ay hapis cezası bulunan G.D.'nin ilçedeki bir adreste saklandığı bilgisine ulaştı.

Bunun üzerine teknik ve fiziki takip başlatan polis, çevresinde önlem aldığı adresi bir süre gözetim altında tuttu. 25 suç kaydı bulunan G.D.'nin adreste olduğunun tespit edilmesi üzerine eve baskın yapıldı

1706063254602.png

Tünelden geçiş yapan ekipler, dar bir koridorun ardından tünelin kömürlüğe çıktığını belirledi. Kömürlük kapısında yasaklı ırk olan Pitbul cinsi köpeği olduğunu gören polis, veteriner aracılığıyla köpeği etkisiz hale getirdi. Daha sonra da kömürlük kapısından giriş yapan ekipler, G.D.'yi saklanırken yakaladı.

Polis ekipleri evde olduğunu belirlemesine rağmen içeri girdiklerinde G.D.'yi bulamadı. Bunun üzerine yapılan detaylı aramada yatak odasında üzeri dolabın çekmecesi ile gizlenen tünel bulundu.

1706063238510.png

Şüpheli G.D.'nin kömürlük kısmını silah üretimi yaptığı atölyeye dönüştürdüğü ortaya çıktı.

Adreste ve kömürlükte yapılan aramada, 9 ruhsatsız tabanca, 10 farklı boyutlarda ruhsatsız tabanca sürgü kapağı, 74 farklı çaplarda tabanca fişeği, silah yapımında kullanılan çok sayıda malzeme, 844 yeşil reçeteye tabi sentetik ecza hap, 140 gram metamfetamin, hassas terazi ve 11 bin TL ele geçirildi.

Operasyon sonrasında gözaltına alınan G.D., emniyete götürüldü. Kasten yaralama, gasp, motosiklet hırsızlığı, uyuşturucu kullanma, ateşli silah bulundurma ve açıktan hırsızlık gibi 25 dosyadan suç kaydı da bulunan G.D.'nin, emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği öğrenildi.

POLİS GELDİĞİNDE TÜNELDE SAKLANIYORMUŞ

Öte yandan, hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan G.D.'nin adresine polis geldiğinde kazdığı tünelden geçerek kömürlüğe indiği, polis ekiplerinin kömürlüğe girmesi halinde ise eve çıkarak gizlendiği ortaya çıktı.

Frenk

Altın Üye
ben de ceza evinden evine tünel kazmışta iki taraflı hayatı var diye okuyayım dedim

meğerse ilginç bir şey yokmuş

CaT

🎈
Board Admin
Bu tüneller ne moda oldu, biz de kabak cicegi gibi oturma odasinda oturuyorz

Nobody

Teknik Admin
Bu tüneller ne moda oldu, biz de kabak cicegi gibi oturma odasinda oturuyorz
Tunel kazilacaksa cagir beni kazmami kuregimi alip geleyim hemen cicegim 🤣

stages mining GIF

• Haha
Tepkiler: CaT

Beatrice

Bronz Üye
Evinden nereye kazmış
A noktasından B noktasına varmadan daha kahrolası federaller

Frenk

Altın Üye
Adi adi suçlar hep :)

Demin eve gelirken ekşın vardı da geri dönesim gelmedi kavşak uzaktı…

Taksici ile doblocu itilip kakışıyordı, doblo taksiyi sıkıştırıp solladı ara sokağa girince taksici sıkıştırmış ama kaçırdım eğlence kaçtı

Üst Alt