Londra metrosunda ilişkiye giren çift

İzleyenler alkışlıyor galiba

Cherry

Platin Üye
ingilizler olsun almanlar olsun olaya Türkler gibi ahlak edep yönünden baktigini düsünmüyorum zaten..

sanirim o anda , Espriler ve kafa sallamalar gecmistir daha cok .

Cherry

Platin Üye
Türkiyede dayak yerlerdi : )

Süreyya

Spákona
Süper Mod
Hayvanimsi bir dürüm.

Charismax

Copyright @ Charismax
Bronz Üye
Kıyamet alameti zaten.

Ahir zaman fitnelerinden birinin, sokak ortasında zina yapmak olduğu doğru mudur?​

"Ahir zamanda sokak ortasında zina yapacaklara, 'Gidin bu işi başka yerde yapın.' diyene cihad sevabı ya da Hz Ebu Bekir gibi faziletli olacak."
- Böyle bir hadis var mıdır?

“Yeryüzünde Allah’ın değer verdiği bir tek insan kaldığı sürece kıyamet kopmaz. Hatta öyle bir zaman gelecek ki, yolun gündüzün ortasında, sokakta açıktan kadınlarla cinsi ilişkide bulunurlar da hiç kimse bunu garipsemez ve bu durumu değiştirmeye gayret etmez. Bunlara: 'Keşke biraz yolun kenarına çekilseydiniz ya!' diyen kimse, o devrin en muhafazakâr, en itibarlı adamıdır. Bu adamın o cemiyetteki konumu, (ey ashabım!) sizdeki Ebu Bekir ve Ömer’in konumu gibidir.(bk. Hâkim, el-Müstedrek, 4/495’den naklen Kenzu’l-Ummal, h. no: 38588)

Börteçine

Bronz Üye
Ki bunu ben bizzat yaşadım ve bu hadisten habersizce o kötü işi yapanlara aynen benzer bir söz söylemiştim. İşin garip tarafı bu hadise aynı akşam denk gelip şoka girmiştim.

ingilizler olsun almanlar olsun olaya Türkler gibi ahlak edep yönünden baktigini düsünmüyorum zaten..

sanirim o anda , Espriler ve kafa sallamalar gecmistir daha cok .
Edep ve ahlak yönünden onların önünde değiliz zaten. Biz gizli yapıyoruz (toplum olarak) onlardaki alani. Bu daha fazla edepli veya ahlaklı olduğumuzu kanıtlamıyor.
Yani Türkiye bıraktığınız daha doğrusu dedelerinizin veya anne-babanızın bıraktığı Türkiye değil.

Üst Alt