Külotlu Çorap Giyip Erkekleri Tuzağına Düşüren Kocasına Dava Açtı

Fluffy

🐼
Elmas Üye
İzmir'de bir anaokulunda hizmetli olarak çalışan F.A. (31) ile Tokat'ta restoranda çalışan U.A. (37), yaklaşık 5 yıl önce sosyal medyadan tanıştı.

Evlenmeye karar veren çift, bir süre Tokat'ta ikamet ettikten sonra sırasıyla İzmir, Gebze ve Sakarya'da yaşadı.

Aynı zamanda çiftin bu evliliklerinden biri 3, diğeri 5 yaşlarında olmak üzere 2 kızı dünyaya geldi. 5 yıllık evli çiftin arasında taşındıkları Sakarya'da problemler başladı. İnternet ortamındaki görüntülü sohbet siteleri, U.A. ile F.A'nın arasını bozdu.

U.A'nın karısı F.A'yı bu sohbet sitelerine girmeye ve başka erkeklerle konuşmaya zorladığı öne sürüldü. İddiaya göre, F.A'nın bunu kabul etmemesi üzerine U.A. farklı bir yönteme başvurdu. Kadın kılığına girdiği, sesini de değiştirerek başka erkeklerle sohbet ettiği ileri sürülen U.A'nın, bu şekilde canlı sohbet sitelerinden para kazandığı iddia edildi.

Öte yandan, 2022 yılının temmuz ayında Bursa'da yaşayan C.S. (34), iddiaya göre, sosyal medya üzerinden F.A. ile tanıştı ve ikili bir süre mesajlaştı.

1709345943814.png

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA 100 TL

F.A'nın görüntülü konuşma için 100 TL istediği, C.S'nin de parayı gönderdiği öğrenildi. Bir süre sonra F.A'nın C.S'yi aralarında geçen yazışmaları yaymakla tehdit ederek, düzenli olarak para istediği iddia edildi. Şantaja dayanamayan C.S'nin ise Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına giderek şikayetçi olduğu, F.A. hakkında dava açıldığı bildirildi. Suçlamaları reddeden F.A. ise bu yazışmaları kendi telefonundan U.A'nın yaptığını, eşinin bu şekilde birçok kişiyle yazıştığını iddia etti.

2023 yılının ocak ayında Sakarya'dan Kocaeli'nin Gölcük ilçesine gelen F.A., eşi U.A'dan boşanmak için dava açtı.

Yaklaşık bir yıldır eşinden ayrı yaşadığını söyleyen F.A., "Boşanma davası henüz sonuçlanmadı. 3 ve 5 yaşında 2 kızım var. Yaşadığımız mağduriyetlerden dolayı delilleri oluşturmam iki senemi sürdü. Delilleri elde ettikten sonra polise ihbar ettim ve boşanma davası açtım. Eşimle evlenirken bana restoranda çalıştığını söylemişti. Dışarıdan normal aile gibi görünüyorlardı. İnternetten tanıştık ve evlendik. Evlendikten sonra sürekli adres değiştirmeye başladık. Sürekli çevresindeki insanlara yalan söylüyordu. Daha sonra bana da yalanlar söylediğini anladım." dedi.

KÜLOTLU ÇORAP GİYİYORDU, 2 SENE BÖYLE PARA KAZANDI"

Eşinin kendisine bu sohbet sitelerine girmesi için baskı yaptığını iddia eden F.A., "Sitelerde soyunmamı isteyenler oluyordu. Ben yapamadığım için para gelmiyordu. Para gelmeyince eşim bana hakaret ediyordu. Hatta bir kişi bizden şikayetçi olmuş. Hat adıma kayıtlı olduğu için adamla konuşmadığım halde bana dava açıldı. Eşim, siteden konuştuğu adamdan şantaj ve tehditle para istemiş. Bu şekilde şikayet üzerine adıma dava açıldı. Eşim aldığı paraları sürekli kumarda yiyordu. Kadın külotlu çorabı giyiyordu. Yüzünü göstermiyor, sadece bacaklarını gösteriyordu. Canlı sohbet sitelerinde bulunan görevliler 'Erkek misin?' diye şüphelenip aradığında eşim beni konuşturuyordu. Eşim önceden bana ne diyeceğimi söylerdi. Sözünü dinlemediğim zaman bana kızıyor, hakaret ediyordu. Eşim 2 seneye yakın bu şekilde para kazandı" ifadelerini kullandı.

Cherry

Platin Üye
Nasil mide bulandirici seyler bunlar.
söyleyecek söz yok .

arayanlar ödeyenler ne bekliorsa. o kadar mi düstünüz ya.

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Ailesini geçindirmek için külotlu çorap giyip cilve yapan fedakar adam 🚬

Lavinia

Ayın Konuğu
Biz zannediyoruz ki sosyal medya insanları bozdu meğer insanlık zaten bozukmuş sosyal medya ortaya çıkardı..

Eros

Gümüş Üye
Adam bedensel gelişimini de tamamlamamış, kemik üzeri deri

Tupac

Gümüş Üye
İşte Türkiye'de erkeklerin açlığı böyle bir seviye de

Fluffy

🐼
Elmas Üye
İşte Türkiye'de erkeklerin açlığı böyle bir seviye de
Hemcinslerinizin çarpık bacağına kuru götüne de sarkmazsınız diye düşündüydük, işler ne zaman bu boyuta geldi?🚬

Alice

Gümüş Üye
Bacaklar :)) kendine güvenmiş

Tupac

Gümüş Üye
Erkeklere çok yüklenmeyelim @Frenk deliriyor sonra :))
Erkeklere yüklenmek değil Erkekler çoğu eki kullanmak yada önüne "Her" eklemek biraz masum erkekleri kırabilir. Her yerine Bazı kullanırsanız hiç bir erkek sorun etmez. Çünkü hiç bir erkek o bazı kelimesine kendini dahil etmek istemez. Aksine size katılır

Es1967

Altın Üye
Bu erkeklere yapılmış komplodur. Altında başka bir şey vardır.

Fluffy

🐼
Elmas Üye
Erkeklere yüklenmek değil Erkekler çoğu eki kullanmak yada önüne "Her" eklemek biraz masum erkekleri kırabilir. Her yerine Bazı kullanırsanız hiç bir erkek sorun etmez. Çünkü hiç bir erkek o bazı kelimesine kendini dahil etmek istemez. Aksine size katılır
Masum erkek üstüne alınmaz. O evde tv izliyor

Üst Alt