Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Evli bir çift cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu, evde kalmak zorundaydı. Kocasına, partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi.

Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi.

Tam hazırlanırken 'acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor' diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti. Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı.

Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu, nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi.

Kocasına yaklaştı,Onunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladı,kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı. Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti, kocasının dönüşünü beklemeye başladı.

Adam sabaha karşı 01.00 sularında döndü ve doğru yatağa gitti.

Kadin :
Parti nasıldı kocacığım' diye sordu,

Adam : 'Sensiz hiç eğlenemedim tatlım' diye yanıtladı. Kadın, 'inanmıyorum' diye cevapladı, 'Bahse girerim çok eğlenmişsindir'

Adam: 'Gerçekten hayatım. Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, altkata inip bütün gece poker oynadık.

Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş,anlata anlata bitiremedi…

-a-

Altın Üye
Kostüm değişikliği şart demekki. :)

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
Bilemiyorum konunun uzmanı sayın @Xasthur hocam

uchiha

Haybeden..
Altın Üye
bundan sonra ki bütün kostüm partilerine kocasını tek yollayacağından eminim 😂😂😂😂😂

Chen

🇵🇸
Forum Sorumlusu
bundan sonra ki bütün kostüm partilerine kocasını tek yollayacağından eminim 😂😂😂😂😂
Bu hiç gelmemişti aklıma

Ben seni hep bu nedenle kız saniyordum işte.... 🚬

Nargaroth

⸸Blasphemous⸸
Yönetici
Yanlişlikla sevişmenin günahı nedir hocam?
Şeytan yanlış yapmaz najdjjdjd bu yuzden en buyuk gunah olan sehvet gunahi islenmis olur. Gerci hristiyanlikta var bu ama dinlerin hepsi bir biri ile ayni sayilir.

CaT

🎈
Board Admin
Umarim cok ayipli bi yazi degildi, okuyamadan paylasim yaptim sjdjdjd

Fluffy

🐼
Elmas Üye
İnsan seviştiği kişiyi nasıl anlamaz

Üst Alt